Smartfony

Samsung zaprasza na przedpremierowe pokazy Galaxy S6 i szkolenia z niespodziankami

przeczytasz w 1 min.

Smartfon pojawi się w sklepach 17 kwietnia, ale producent postanowił dać szansę na bliższe przyjrzenie się urządzeniu nieco wcześniej.

Galaxy S6

Galaxy S6 zaczyna pojawiać się już w ofertach przedsprzedażowych. Na półkach sklepowych można będzie znaleźć go od 17 kwietnia, ale producent postanowił dać szansę na bliższe przyjrzenie się urządzeniu nieco wcześniej.

Już jutro, 1 kwietnia 2015 roku wszyscy zainteresowani będą mogli dokładnie zapoznać się z Galaxy S6 w każdym z salonów Brand Store w Polsce – w Białystoku, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie oraz we Wrocławiu. Oprócz samartfona producent zaprezentuje też kilka akcesoriów – ładowarki bezprzewodowe, dodatkowe obudowy czy słuchawki.

"Samsung GALAXY S6 to nowa generacja i zupełnie nowy standard pośród urządzeń mobilnych. Projektując ten smartfon wzięliśmy sobie do serca uwagi naszych klientów. Dlatego też specjalnie dla nich organizujemy teraz pokazy przedpremierowe. Zainteresowane osoby będą mogły zobaczyć, a przede wszystkim własnoręcznie przetestować urządzenie w każdym z naszych salonów Samsung Brand Store. Dodatkowo, od ósmego kwietnia startujemy ze specjalnymi szkoleniami dla użytkowników." – Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska

Wspomniane szkolenia również odbywać będą się w salonach Brand Store - każdego dnia o godzinie 18:00. Profesjonalne warsztaty pokazywać mają, jak w pełni wykorzystać możliwości drzemiące w Galaxy S6. Eksperci odpowiadać będą na wszystkie pytania, a dla świeżo upieczonych kursantów przewidziane są niespodzianki.

Źródło: samsung, pcadvisor

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  A sklepie Samsunga w Arkadii można było obejrzeć S6-stki już w sobotę, wystarczyło poprosić i w ładnym pudełku przynoszono oba modele.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   prima aprilis
   • avatar
    ElFi_
    0
    Jeszcze mają pokazać gdzie jest ukryty slot na karty microSD....
    • avatar
     Franz
     0
     Te niespodzianki to smycze Samsunga do kluczy warte 1 zł. i kubki z logo (tak na oko też w tej cenie) - jak była premiera Nota 4 to poświęciłem kilkadziesiąt minut i odpowiedziałem na szereg pytań (mój synek bardzo chciał zobaczyć co to będzie), by dostać takie niespodzianki.