Gry

Sarah Connor powraca - pojawi się także w Gears 5

przeczytasz w 1 min.

Sarah Connor odgrywana przez Lindę Hamilton to jedna z lepiej znanych bohaterek kina akcji. W tym roku powróci nie tylko za sprawą filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie. Można będzie zobaczyć ją także w Gears 5.

Ekipy The Coalition oraz Microsoft zdają sobie sprawę, że dodatkowe smaczki potrafią przyciągać graczy. W tym przypadku jednym z pomysłów na wzbudzenie większego zainteresowania jest właśnie nawiązanie do wspomnianej bohaterki.

Jest ona już zaprawiona w spotkaniach z niebezpiecznymi przeciwnikami, chyba nawet groźniejszymi niż ci, którzy pojawią się w Gears 5. Jak sobie z nimi poradzi? Mały przedsmak rozgrywki jako Sarah Connor twórcy zaprezentowali na targach Gamescom 2019. Udostępnienie grywalnego dema pozwoliło wybranym redakcjom zarejestrować fragmenty zabawy i podzielić się nimi z szerszą publicznością.

Gears 5 Sarah Connor

Gears 5 trafi na PC oraz konsole Xbox One. Przypomnijmy, że premierę zaplanowano na 10 września i nic nie powinno się już w tej kwestii zmienić, ponieważ gra uzyskała status gold.

Źródło: IGN

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    kabanosek
    0
    Wspaniała panierka. Prawie nie czuć że to dalej Gears of War 1