Gry

Sea of Thieves - 10 rzeczy, które musisz wiedzieć

przeczytasz w 1 min.

Czyli krótko i na temat o tym, czym i dla kogo jest Sea of Thieves – gra sieciowa, która pozwoli nam zasmakować pirackiego życia.

Sea of Thieves to jedna z najciekawszych gier sieciowych na horyzoncie. Jeśli do tej pory jej nie poznaliście, to pomocny może okazać się nowy film, który przedstawia 10 najważniejszych rzeczy, które należy o niej wiedzieć.

Lista 10 najważniejszych rzeczy zaczyna się od stwierdzenia, że jest to piracka gra, o jakiej marzyliśmy. Pozwoli zasmakować życia poszukiwacza skarbów, wojownika czy też miłośnika grogu. 

Z kolejnych punktów dowiadujemy się, że świat tej produkcji został zaprojektowany w taki sposób, by doskonale eksplorowało się go wraz ze znajomymi – także wtedy, gdy sami gramy na Xboksie, a kumple mają tylko pecety. Przyjemność z Sea of Thieves mają czerpać również ci, którzy akcję będą obserwować podczas transmisji.

Twórcy zwracają także uwagę na to, że graczom oddana zostanie ogromna swoboda ...choć trzeba będzie liczyć się z tym, że nie będziemy jedynymi piratami w regionie. 

Podczas filmu przypomniano też, że nad grą czuwa ekipa Rare mogąca pochwalić się już 30-letnią obecnością w branży. Przez ten czas dała nam kilka naprawdę świetnych produkcji i materiały (takie jak ten poniżej) pozwalają wierzyć w to, że Sea of Thieves będzie kolejną z nich:

Sea of Thieves zmierza na konsole Xbox One oraz pecety z systemem Windows 10. Posiadaczom słabszych zestawów pozwoli grać w trybie 540p/15fps, a tych z potężniejszymi maszynami zaprosi do świata wyświetlanego w rozdzielczości 4K.

Źródło: Rare

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  klakier33
  -5
  Po co takie szroty reklamujecie? ile wam MS płaci?
  • avatar
   rlistek
   0
   JAK JA MOGŁEM TEGO NIE WIEDZIEĆ!?