Gry

Piracka przygoda w Sea of Thieves rozpocznie się w marcu

przeczytasz w 1 min.

Sea of Thieves to MMO, które pozwoli nam wcielić się w postać pirata i wraz ze znajomymi przeżyć niezwykłe przygody. Premiera już wkrótce.

Ekipa Rare od dłuższego czasu utrzymywała, że jej Sea of Thieves trafi na półki sklepowe na początku przyszłego roku. Podczas The Game Awards 2017 podano dokładną datę.

Nowy zwiastun pirackiego MMO trwa zaledwie minutę, ale nie możemy przecież narzekać na brak materiałów prezentujących tę grę. Fakty są takie, że zespół Rare stworzył go przede wszystkim po to, by podzielić się ze światem informacją, że Sea of Thieves zadebiutuje 20 marca 2018 roku. 

Gra równocześnie trafi na Xbox One i komputery z systemem Windows 10. Jako, że jest to tytuł udostępniany w ramach programu Xbox Play Anywhere, gracze będą mogli spotkać się na serwerach niezależnie od tego, z którego urządzenia korzystają, a nabycie jednej kopii pozwoli grać i na konsoli, i na pececie.

Wspomnieliśmy, ze nowy filmik trwa jedynie kilkadziesiąt sekund. Warto tyle poświęcić, bo materiał zdaje się dobrze pokazywać to, co do zaoferowania będzie miało Sea of Thieves. Co więc? Sami zobaczcie:

Sea of Thieves – zwiastun z TGA 2017

Źródło: Xbox, Rare

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Yamaraj6
  0
  Grałem w alphe czy tam bete i ogólnie gra się świetnie ale brakuje trochę zawartości żeby zostać w grze na dłużej niż tydzień. Jakiejś rozbudowy statków, umiejętności bohaterów/ulepszonego ekwipunku. Jakiejś szczątkowej fabuły, przynajmniej pojedynczych zadań fabularnych. Mam nadzieję że twórcom się uda rozbudować trochę grę do marca. Ponadto skoro jest to gra nastawiona na coopa/multi to powinna być rozwijana przez najbliższe lata tak jak Dying Light.
  • avatar
   raffal81
   0
   Czekam ;)
   • avatar
    Marek2704
    0
    Oni chcą 250 zł za tą, póki co, malutką produkcję - to o wiele, wiele za dużo. Nawet jeśli w styczniowej becie nastąpi cudowne rozmnożenie zawartości, to nie uwierzę, że jest ona warta więcej niż GTA 5 w dniu premiery :D
    Multi, które mało kto kupi z powodu kosmicznej ceny, raczej nie zaliczy dobrego startu. Tym bardziej, że Alfa pokazała, że bez znajomych we wspólnej załodze trudno jest znaleźć radość z gry.