Dyski zewnętrzne

Seagate Backup Plus Hub teraz też w rekordowej pojemności 10 TB

przeczytasz w 1 min.

Backup Plus Hub sprawdzi się zarówno w zastosowaniach standardowych, jak i tych profesjonalnych. Nośnik już jest dostępny w sprzedaży.

Firma Seagate wprowadziła do sprzedaży 3,5-calowy dysk zewnętrzny Backup Plus Hub w rekordowej pojemności 10 TB. Dzięki dodatkowym zabezpieczeniom kopiowanych danych, funkcji ładowania oraz wysokiej prędkości transferu, dysk jest uniwersalnym rozwiązaniem przeznaczonym do standardowych, jak i profesjonalnych zastosowań.

Seagate Backup Plus Hub został wyposażony w dwa porty USB 3.0, które pozwalają na symultaniczne kopiowanie danych z dwóch różnych urządzeń (producent deklaruje tutaj maksymalny transfer na poziomie 160 MB/s). Co więcej, zastosowane porty pełnią jednocześnie funkcje ładowarek dla podłączonych sprzętów.

Seagate Backup Plus Hub

Za bezpieczeństwo eksportowanych plików, zdjęć i filmów odpowiada dedykowany, bezpłatny program tworzenia kopii Seagate, który można pobrać ze strony producenta. To wszystko sprawia, że urządzenie sprawdzi się do zastosowań nie tylko prywatnych, ale też firmowych.

Dysk jest kompatybilny z systemami Mac OS i Windows, a użytkownicy mogą korzystać z niego zamiennie bez konieczności resetowania urządzenia (jedyne co trzeba zrobić, to zainstalować odpowiednie sterowniki które znajdują się na stronie producenta).

Seagate Backup Plus Hub

Seagate Backup Plus Hub 10 TB dostępny jest już w polskich sklepach w cenie 1249 złotych. W zestawie dołączany jest dwumiesięczny plan znanego programu graficznego Adobe Photoshop CC, co szczególnie powinno zainteresować miłośników fotografii.

Źródło: Seagate

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Guczi04
  4
  Tak, tak, tylko, że takie rzeczy, moi parafianie, to kupuje się zawsze podwójnie. No chyba, że ci nie zależy na utracie 10TB zdjęć, filmów i wspomnień.
  • avatar
   sn00p
   0
   Cena jest całkiem przystępna jak na taką pojemność.