Gry

W Seryjnego Czyściciela wcielimy się latem - na PC, PS4 i Xbox One

przeczytasz w 1 min.

Gra Serial Cleaner trafi równocześnie na wszystkie trzy platformy docelowe. Jest na co czekać? Rzućcie okiem na zwiastun, by się o tym przekonać.

Zamiast w seryjnego zabójcę gra Serial Cleaner pozwoli nam wcielić się w czyściciela, czyli tego, który po tym pierwszym sprząta. Mało emocjonujące? Nic bardziej mylnego – przyjdzie nam bowiem zacierać ślady zbrodni właściwie na oczach funkcjonariuszy. Produkcja polskiej ekipy iFun4All doczekała się nowego zwiastuna i wydawcy, który potwierdził, że poza pecetami tytuł ten wyląduje też na konsolach PlayStation 4Xbox One.

Nowym wydawcą jest Curve Digital – wraz z iFun4All potwierdził on, że gra Serial Cleaner trafi na wszystkie swoje platformy docelowe bliżej nieokreślonego dnia tego lata. Jeśli obietnice znajdą odwzorowanie w rzeczywistości, to doczekamy się wówczas świetnego tytułu, w którym na pierwszych miejscach znajdują się dynamiczna akcja, wciągająca fabuła, wyjątkowy styl graficzny i klimat rodem z Pulp Fiction i Fargo.

„Tym razem nie chodzi o zabijanie, a o sprawne sprzątanie po zabójcach i przemykanie niepostrzeżenie za plecami niezbyt rozgarniętych, przekupnych gliniarzy. Serial Cleaner podchodzi do mrocznej tematyki w luźny, humorystyczny sposób” – zapowiadają twórcy i nowy zwiastun zdaje się to w stu procentach potwierdzać. Słowa jednak słowami, najlepiej będzie jeśli zobaczycie to sami:

Źródło: iFun4All, PlayStation Blog

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  2
  hehehe fajny pomysł :)
  • avatar
   darioz
   0
   Kolejna indie szmira!

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login