Myszki

Sharkoon FireGlider - nowa propozycja dla graczy

przeczytasz w 1 min.

Firma Sharkoon przedstawiła ciekawą myszkę komputerową dla graczy. Model o nazwie FireGlider wyróżnia się ergonomicznym kształtem, siedmioma przyciskami (sześć do zaprogramowania) oraz wewnętrzną pamięcią, która może się przydać na przykład do zapisywania różnych profili z gier.

Ponadto, gryzoń został wyposażony w laserowy czujnik Agilent, który może pracować w sześciu trybach: 600, 800, 1200, 1600, 2000 i 3600 DPI. Posiada 1.8 metrowy kabel, a waga może być dowolnie ustawiana, pomiędzy 118 - 135 gramów, dzięki załączonym odważnikom.

FireGlider z pewnością znajdzie wielu nabywców, pomoże jej to  dość atrakcyjny wygląd i cena, która została wyceniona przez producenta na około 25 euro.

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  To już o czymś świadczy, jeżeli Sharkoon kopiuje pomysły A4techa >_> Mam namyśli bliźniacze podobieństwo do modelu XL-740K. Pewnie to jedna i ta sama firma z Tajwanu, funkcjonująca pod 2 markami.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Dobra cena to fakt, tylko ciekawe jak z jakością wykonania i giętkością kabla. Szkoda, że plastik obudowy nie jest cały matowy. Pomysł z integracją pamięci w myszy wg mnie trafiony.