Sprzęt do gier

Shogun Bros Chameleon X1: mysz i gamepad w jednym

Nietypowy kontroler do gier

Shogun Bros Chameleon X-1 wydaje się na pierwszy rzut oka zwykłą myszką, ozdobioną dla większej chwały właściciela, groźnym symbolem Bractwa Assasynów. „Kameleon” w nazwie kontrolera wskazuje jednak, że mamy do czynienia urządzeniem zdolnym do zdumiewającej przemiany.

Shogun Bros Chameleon X-1

Pomysł kryje się na dolnej części myszy, gdzie zazwyczaj znajduje się jedynie laser oraz zestaw silikonowych ślizgaczy. Podstawa Chameleona X-1 składa się zaś z... gamepada wyposażonego 14 przycisków.

Shogun Bros Chameleon X-1 dziwna mysz

Z kolei parametry myszy to 1600 dpi oraz siedem klawiszy sterujących. Kosz zakupu kameleona to około 60 dolarów, czyli około 200 złotych.

Wspomniane na wstępie związki myszy z Assassin's Creed: Revelations, nie ograniczają się jedynie do symbolu bractwa, ale także wykończenia kontrolera, chodzi m.in. o powleczone skórą przyciski i metalowe motywy. Wielbiciele serii będa mogli wybrać dwa odmienne modele: Altair White oraz Ezio Grey. Limitowane wersje Chameleona X-1 nawiązujące do przygód Ezio Auditore da Firenze zostaną zaprezentowana na targach CES 2012 już pod koniec tygodnia.
 

Więcej o myszkach:

Źródło: shogunbros

produkt roku 2011/12

Komentarze

25
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Waga wagą, ale musi być strasznie niewygodne w użytkowaniu - jak to trzymać w dłoniach. A co ''zafajdania '' przycisków, to się zgadzam w całej rozciągłości.
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Te przyciski na spodzie zafajdają się w ciągu paru tygodni, tak jak się to dzieje w myszy wokół ślizgaczy. Poza tym, ile to to waży?
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    fajne :D -pad z laserem mrugajacym po oczach - zawsze chcialem taki miec ;)
    • avatar
     magutowski
     0
     Za chwilę te przyciski się zetrą.
     • avatar
      smatryk
      0
      Mysz, pad i pilot do PC w jednym ;] A myślałem że Razer Salmosa mi wystarczy ;p
      • avatar
       Konto usunięte
       -1
       Aj tam nie dostrzegacie dobrych stron tego sprzętu. Dla posiadaczy laptopów którzy chcieli by sobie po grać w podróży na padzie to extra sprawa a jak im się znudzi mają do dyspozycji konkretna myszkę. No i dzięki takiemu zabiegowi zyskują miejsce w bagażu albo mniej gramów w torbie z lapkiem :D Trzeba iść z duchem czasu panowie i panie ;D
       • avatar
        borat1979
        -1
        Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Taka sztuka dla sztuki bo za te pieniądze kupimy zarówno dobrą myszkę jak i ergonomicznego pada, który dobrze leży w dłoni zamiast takiej kulawej imitacji.
        • avatar
         d14b3l
         -10
         hahaha - niema to jak świecić se diodą po ryju podczas gry
         • avatar
          Konto usunięte
          -31
          Posiadam już tą myszkę i pada w jednym ale nie za bardzo mi sie podobał więc wyrzuciłem do kosza i kupiłem jeszcze jednego radeona 7970 na prezent dla mojej mamy żeby po necie jej się fajne śmigało
          • avatar
           Babajagarox
           0
           ale szit