Internet

Skype: złóż nietypowe świąteczne życzenia

przeczytasz w 1 min.

E-kartki z zespołami

Wśród szaleństwa przedświątecznych przygotowań nie zawsze jest czas na przemierzanie sklepów celem odnalezienia odpowiednich kartek oraz na wysyłanie ich do rodziny lub przyjaciół. Dlatego z roku na rok coraz większą popularność zdobywają e-kartki.

Trend ten postanowili wykorzystać pracownicy Skype'a. Stworzyli własne wirtualne kartki, znacznie różniące się od tych pojawiających się jak dotąd w sieci. Internauci, którzy zdecydują się na ich wysłanie, będą mieli szansę skorzystać ze standardowej opcji wygenerowania własnych życzeń. Jednakże na tym kończy się typowość e-kartek od Skype'a.

Say it with Skype

Innowacją jest możliwość wykorzystania wizerunku jednego z zespołów, które wcześniej nawiązały współpracę z firmą Skype. Artyści wykonują świąteczną piosenkę. Na końcu prezentują białą kartkę, na której znajdują się stworzone przez nadawcę życzenia. Dostępne zespoły to Alice Cooper, Autumn In Disguise, Boyz II Men, The Chakras, The Cuban Brothers oraz Scala & Kolacny Brothers. Kartka ta wydaje się więc idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy są fanami wymienionych wyżej muzyków.

Say it with Skype - zespoły

Z e-kartek od Skype'a mogą korzystać zarówno użytkownicy komunikatora jak i ci, którzy nie zwykli prowadzić internetowych rozmów przy jego wykorzystaniu. Gotowe życzenia można  wysłać wykorzystując Facebooka i Twittera oraz poprzez skopiowanie adresu URL. By to zrobić należy odwiedzić stronę projektu.


Więcej o Skype:

Źródło: Ubergizmo, Skype

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  2
  Mnie trochę drażni hurtowe wysyłanie takich życzeń.
  Gdy wysyłało się tradycyjne kartki, to każdy dobrze przemyślał komu wysłać.
  A jak elektronicznie jest za friko, to się wysyła do wszystkich z listy kontaktów (uogólniam). Takie życzenia straciły na wartości.
  • avatar
   0
   Nie lepiej samemu nagrać filmik z życzeniami i rozesłać znajomym linki.