Gadżety

Jeszcze jeden, co wygląda jak Apple Watch - oto smartwatch Oppo

przeczytasz w 1 min.

O tym, że Oppo przygotowuje swojego smartwatcha mówiło się od dawna i teraz wreszcie cieszący się coraz lepszą sławą producent pokazał nam, na co tak naprawdę czekamy. Cóż – wygląda na to, że na… kolejny klon Apple Watcha.

Nadciąga pierwszy smartwatch Oppo – pierwszy, ale jakbyśmy go już gdzieś widzieli

Apple Watch to najpopularniejszy gadżet z gatunku wearables na rynku. Urzeka nie tylko funkcjonalnością, ale też swoją stylistyką. Nie może więc dziwić, że inni producenci bardziej lub mniej inspirują się jego konstrukcją. W ostatnich miesiącach zadebiutowały między innymi modele Amazfit GTS oraz Xiaomi Mi Watch, a wkrótce do grona „klonów” dołączy (nienazwany jeszcze) smartwatch Oppo.

Wyświetlacz i jego obudowa są niemal identyczne, podobnie jak pasek. Nie jest jednak oczywiście tak, że gadżet Oppo to kopia 1:1 Apple Watcha. Dość istotna różnica polega na tym, że zamiast korony, mamy tutaj drugi przycisk

Szczegóły pozostają nieznane, ale już w przyszłym miesiącu może się to zmienić

Można się też spodziewać różnic, jeśli chodzi o funkcjonalność oraz – przede wszystkim – cenę. Na razie jednak możemy się tego tylko domyślać, bo Oppo nie chce zdradzać szczegółów. Te poznamy najpewniej podczas targów Mobile World Congress – MWC 2020 odbędą się w dniach 24-27 lutego.

Źródło: TechRadar, SparrowsNews

Czytaj dalej o smartwatchach: 

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  energysnakePL
  5
  I bardzo dobrze. Niech rośnie konkurencja, a ludzie mają wybór i ci biedniejsi i bogaci :D
  • avatar
   Smuga
   0
   Nie wiem jakim trzeba być żałosnym przegrywem aby kupować podróby czegokolwiek. Już lepiej nic nie kupić, albo coś oryginalnego - ja czuł bym się upodlony udając, że mam coś na co mnie nie stać.
   • avatar
    Torrentowy Pirat
    -5
    @energysnakePL masz szczerą rację. Niech Ci biedniejsi myślą, że mają dobry produkt Appla kupując tą podróbkę Oppo, która tak mocno chce być jak smartwatch Apple. Można oszukać znajomych.