Gry

Sniper: Ghost Warrior 3 - wysyp wieści (i treści)

przeczytasz w 1 min.

Czy polski Snajper wreszcie dostanie to, na co zasługuje? Wygląda na to, że tak - szykuje nam się hit.

Sniper: Ghost Warrior jest serią, która powoli się rozkręca, ale jakoś rozkręcić się nie może. Najnowsze wieści z obozu CI Games pozwalają mieć nadzieję, że za sprawą „trójki” wreszcie się to stanie. Szykuje nam się kawał dobrej snajperskiej przygody. Skąd takie stwierdzenie?

Gra Sniper: Ghost Warrior 3 ma oddać nam spore pole do popisu. Dużych rozmiarów mapy (przedstawiające Gruzję) będziemy mogli swobodnie przemierzać pieszo lub samochodem terenowym. Będziemy mieli jeden główny cel, ale w poszczególnych lokacjach znajdziemy też wiele dodatkowych aktywności i tzw. znajdziek. 

Bardzo ważną cechą trzeciego polskiego Snajpera będzie przyłożenie dużej wagi do realizmu. Najbardziej hardkorowi gracze będą mogli włączyć realistyczny system fizyki, który sprawi na przykład, że waga ekwipunku będzie miała wpływ na zdolności ruchowe bohatera. Znaczenie dla rozgrywki będą miały też: cykl dobowy oraz zmienne warunki pogodowe.

Trzecia część serii Sniper: Ghost Warrior wprowadzi ścieżki rozwoju. Gracz będzie mógł doskonalić się w jednej z trzech form: snajper (większa cierpliwość i wytrzymałość), duch (lepsze umiejętności skradania się) lub wojownik (sprawniejsza walka bezpośrednia). Ogólnie rzecz biorąc, nie będzie można lekceważyć taktyki.

Sniper: Ghost Warrior 3 oferować ma nie tylko realistyczną fizykę, ale też przyjemną dla oka oprawę wizualną. Niejako na potwierdzenie tych słów ekipa CI Games opublikowała nową galerię screenów, które może obejrzeć poniżej:

Jak wiadomo od dłuższego czasu, gra Sniper: Ghost Warrior 3 zadebiutuje na rynku 27 stycznia 2017 roku. Pozostało więc jeszcze trochę miesięcy, które można wykorzystać na to, by zastanowić się, czy warto zdecydować się na zakup przedpremierowy. Jakie atrakcje dla pre-orderowiczów przygotowali twórcy?

Osoby, które kupią grę przed premierą, otrzymają rozszerzenie DLC zatytułowane The Escape of Lydia. Umożliwi ono nie tylko bliżej poznać historię opowiadaną w grze (DLC stanowi prequel), ale też wcielić się w kobietę-snajpera. 

Tymczasem zostawiamy was już ze świeżutkim zwiastunem gry Sniper: Ghost Warrior 3:

Źródło: CI Games, Gry-OnLine, Twitter, Steam

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  scoobydoo19911
  1
  part man part machine but all... cyber-commando
  • avatar
   Kenjiro
   1
   Poczekam aż cena spadnie poniżej 50zł i kupię.
   • avatar
    stach122
    0
    Nie chce wróżyć źle ale raczej wyjdzie co najwyżej średniak. Niech może tak nas zaskoczą i dołączą do CDP i Techlandu.
    • avatar
     darioz
     -3
     Nie wiem kto czeka na ich Snipera! Przecież City Interactive nigdy nie wypuściło dobrej gry!
     To studio znane jest z kaszan za 9.99 zł!
     • avatar
      rejsman
      0
      Jeśli o mnie chodzi to tak ja jestem z tych, którzy czekają na tą grę. Wiadomo jeden lubi to, a drugi tamto więc wszystkim się nie dogodzi. Może poprzednie wersje Snipera nie powaliły tak mocno jak się spodziewałem ale były fajnie i miło mi się w nie grało. Tutaj póki co materiały z gry mnie zaciekawiły i chciałbym zobaczyć coś więcej żeby się przekonać że mam rację i dobrze robię czekając na tą grę. Nie będę patrzył na pracę całego studia poprzez pryzmat poprzednich gier.
      • avatar
       Łysy64
       0
       A ja tam czekam na SGW poprzednie części było dobre i przyjemnie mi się grało, od tego producenta grałem jeszcze w Lords of fallen jakoś tak, i także byłem zadowolony, więc z miłą chęcią ogram nową cześć SGW. Z resztą wspieram większość Polskich produkcji bo uważam że są lepsze niż zagraniczne.
       • avatar
        rejsman
        0
        Jak dla mnie sam trailer wygląda spoko jednak w tej chwili można powiedzieć że widzieliśmy dużo więcej i lepiej. CI Games na tegorocznym Gamescom pokazało kawałek rozgrywki - 3 możliwości przejścia jednej z misji. Fajnie to wyglądało i zachęcam wszystkich do obejrzenia tego materiału bo na prawdę warto. Jest na co popatrzeć, a do tego dowiadujemy się kilku nowych rzeczy o samej grze. Na tą chwilę jeszcze bardziej jestem ciekawy tego tytułu.