Filmy / seriale / VOD

Snowpiercer bez kontynuacji. Jest oficjalne stanowisko TNT

przeczytasz w 1 min.

Trwają prace nad 4. sezonem Snowpiercera. Jak się okazuje, będzie on też ostatnim. TNT potwierdziło właśnie zakończenie produkcji. Co stoi za tą decyzją?

Koniec Snowpiercera już oficjalny 

Możemy potwierdzić, że Snowpiercer zostanie zakończony po udanej, wielosezonowej emisji na antenie TNT. Jego utalentowani scenarzyści, aktorzy i ekipa podjęli się realizacji niezwykłego założenia i ożywili je w porywający sposób. Został doceniony przez krytyków, wywarł znaczący wpływ na gatunek filmów postapokaliptycznych i na zawsze pozostał w sercach i umysłach fanów – stwierdził rzecznik prasowy sieci w oświadczeniu dla Deadline.

Niedawno pisaliśmy o zamknięciu serii Wychowane przez wilki. Snowpiercer nie jest więc pierwszą ofiarą zmian w Warner Bros. Discovery. Choć jeszcze do niedawna los kontynuacji serii pozostawał pod znakiem zapytania, obecnie trudno zatem spodziewać się, że 5. sezon ujrzy światło dzienne.

Przypomnijmy, że tytuł przenosi nas do postapokaliptycznej rzeczywistości, w której jedyni ocalali podróżują przez zamarznięte bezdroża pociągiem o nazwie Snowpiercer. Przestrzeń ta jest ich nową codziennością, w ramach której niezmiennie funkcjonują podziały społeczne. Wkrótce okażą się one zarzewiem konfliktu i napędem dla powstania ruchu oporu.   

Snowpiercer – kiedy 4. sezon?

Nowy sezon Snowpiercera znajduje się obecnie na etapie produkcji. Data premiery wciąż jednak pozostaje niewiadomą

Źródło: Deadline, Netflix Polska, materiały prasowe

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  zack24
  6
  I dobrze. Dopisywanie kolejnych odcinków byłoby już tak dalekim odejściem od pierwowzoru, że w sumie można by było dopisać wszystko.
  • avatar
   janex2
   1
   S1 na prawdę spoko. Drugi dawał radę. Trzeciego nie byłem w stanie obejrzeć nawet do połowy. Nawet nie myślę o 4.
   • avatar
    Naruto1
    -1
    Soiler warning!!!
    :
    :
    :
    :
    Walka klasowa, odzywki w stylu "ludu Snowpiercera", czy "Kultura ogona" (kultura powstała w ciągu 8 lat wegetowania w wagonach kolejowych, ta, jasne), zły głupi (choć genialny) kapitalista kontra ci dobrzy mądrzy prospołeczni "ogonowcy". Do tego porażka jeśli chodzi o scenografię - pomieszczenia wewnątrz pociągu są zbyt szerokie, od razu widać, że coś tu nie pasuje. Ilość pokładów nie zgadza mi się z ogólną wysokością pociągu. Zagrywki w stylu filmów dla dzieci, w stylu "przeżyła pół roku jeżdżąc 'drezyną' " albo "no więc jest drugi pociąg". Generalnie serial, który oglądam z piwem i czipsami pod ręką, mając niezłą bekę i zastanawiając się, co tu się jeszcze debilnego odpier...li. Choć im dalej w la... yyy... w lód? tym więcej "no ale qrva bez takich!". A, jeszcze jedno - wystarczy, że przypieniczy -20 stopni i szyny pękają a zwrotnice zamarzają. A tam torowisko jak nowe, zwrotnice działają.
    • avatar
     studionti
     -3
     Nareszcie tego gniota BLdM usuwają.
     • avatar
      _Ciekawski_
      -4
      Mi wystarczyło zobaczyć obsadę tego serialu, aby nie marnować na niego czasu.
      • avatar
       UPAdlina_DARMO
       0
       Murzin? Łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii