Filmy / seriale / VOD

„Sonic: Szybki jak błyskawica” szybki jak błyskawica

przeczytasz w 1 min.

Potwierdzenie prac nad filmem „Sonic 3: Szybki jak błyskawica” trudno uznawać za wielkie zaskoczenie. Okazuje się, że Paramount Pictures nie robi tajemnicy także z daty premiery.

„Sonic 3: Szybki jak błyskawica” z datą premiery

Podawanie tej informacji z bardzo dużym wyprzedzeniem nie jest standardem. W tym przypadku sympatycy całej sagi z doskonale znanym bohaterem mogą już teraz odnotować, że „Sonic 3: Szybki jak błyskawica” wejdzie do kin 20 grudnia 2024 roku. Oczywiście jednocześnie trzeba mieć na uwadze, że stanie się tak jeśli plany wytwórni Paramount Pictures nie zostaną zmienione.

Są widzowie, są pieniądze, jest kolejna część

„Sonic: Szybki jak błyskawica” debiutował w 2020 roku, a „Sonic 2: Szybki jak błyskawica” został wydany w 2022 roku. W obydwu przypadkach, mimo początkowych kontrowersji związanych z wyglądem Sonica i jego modyfikacjami, można mówić o sporym kasowym sukcesie. Pierwsza część zarobiła około 320 mln dolarów, druga jeszcze więcej, bo ponad 400 mln dolarów (co jest jednym z lepszych wyników w historii jeśli chodzi o przenoszenie gier na ekrany kin).

Warto odnotować, że wcześniej pojawią się innego produkcje poświęcone tytułowej postaci. Chodzi przede wszystkim o 24-odcinkowy serial animowany „Sonic Prime”, który powstaje (wysiłkami Sega i WildBrain) dla serwisu Netflix oraz grę Sonic Frontiers. Ta ostatnia dla jednych zapowiada się intrygująco, dla innych kontrowersyjnie, ponieważ ma przynieść otwarty świat.

Źródło: @SonicMovie, foto: Paramount Pictures

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    kola01
    0
    Błagam, to już się robi żenujące. Nowy sezon świnki Peppy też będziecie niedługo tu zapowiadać. Co to jest? Portal do 5-cio latków?