• benchmark.pl
 • E3
 • E3 2017: Tak wygląda Sonic Forces - niebieski jeżyk w formie
Gry

E3 2017: Tak wygląda Sonic Forces - niebieski jeżyk w formie

przeczytasz w 1 min.

Sonic Forces to najnowsza gra firmy SEGA z popularnym jeżykiem w roli głównej. Wygląda równie ekscytująco, co jej dwuwymiarowy pierwowzór.

Ten niebieski jeżyk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci świata gier. Nie brakuje też osób, które darzą go szczególną sympatią. Te nie mogą się już pewnie doczekać premiery Sonic Forces – nowej platformówki, która stare, sprawdzone rozwiązania serwuje w nowoczesnej formie. Potwierdzają to materiały z E3.

Sonic Forces to duchowy spadkobierca Sonic Colors, ale jednocześnie sporo łączący z Sonic Generations – przede wszystkim mechanikę, w której jest miejsce zarówno na 2D, jak i 3D. Jest też pierwszą grą, która wykorzystuje nowy silnik Hedgehog Engine 2, który – jak widać na filmie poniżej – zdecydowanie daje radę:

Oglądając ten materiał można dojść do wniosku, że SEGA jest bliżej niż kiedykolwiek w ciągu ostatniej dekady, by przywrócić Sonicowi dawny blask. Zadowoleni powinni być bowiem zarówno miłośnicy klimatów retro, jak i ci, którzy wolą gry wyglądające na rok, w którym trafiają na półki.

Skoro już przy tym jesteśmy, to dodajmy, że premiera gry Sonic Forces odbędzie się jeszcze przed końcem tego roku. Jeżyk wbiegnie na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, Xbox OneNintendo Switch. A to już najnowszy zwiastun, również pochodzący z E3:

Źródło: IGN

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  blebleble
  0
  Super!
  • avatar
   Q2hvY2hsaWs2
   -4
   dziecinada