Gry

Sonic Forces - jeżyk po liftingu zapowiada się nieźle

przeczytasz w 1 min.

Pecety i konsole rozgrzeje w tym roku Sonic Forces – zręcznościówka na miarę naszych czasów z kultowym jeżykiem w roli głównej.

Niebieski jeżyk towarzyszy nam już od 26 lat. W świecie gier nie należy więc do najmłodszych protagonistów, jednak określenie „stary, ale jary” pasuje do niego jak ulał. Firma SEGA przygotowała filmik dla tych, którzy z jakichkolwiek powodów w to wątpią.

Jeszcze w tym roku na półkach sklepowych zadebiutować ma Sonic Forces – zupełnie nowa (i nowoczesna) odsłona tej popularnej serii zręcznościówiek. Opublikowany zapis rozgrywki jest najlepszym dowodem na to, że jeżyk nie stracił werwy, a do tego wypiękniał (wraz z otaczającym go światem). 

Dynamiczna, efektowna i wciągająca – taka ma być gra Sonic Forces, która zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4, Xbox OneNintendo Switch. Filmik poniżej pozwala uwierzyć w to, że naprawdę tak będzie:

Jeśli nie spodobało wam się to, co zobaczyliście i w ogóle „to już nie to samo, co kiedyś”, to przypominamy, że SEGA pracuje też nad „tym samym, co kiedyś”. Gra zatytułowana Sonic Mania – klasyczna, dwuwymiarowa zręcznościówka z wszystkimi poziomami z oryginalnej trylogii – zadebiutuje na PC, PS4 i Xbox One już latem.

Źródło: SEGA

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Ta gra na prawdę tak zapiernicza czy video jest przyspieszone?
  • avatar
   csr777
   0
   Pięknie to wygląda w 60 klatkach.
   • avatar
    mastah84
    0
    Ciekawe jak to będzie wyglądało na Switchu. Domyślam się, że biednie :)