Konsole do gier

Sony odświeży Playstation

przeczytasz w 0 min.

Producent planuje na przyszły rok odświeżenie konsoli Playstation... 2. Tak, to nie pomyłka. Okazuje się, że Sony ciągle ma na uwadze klientów, którzy z różnych względów bardziej pragną starszej wersji konsoli niż aktualnie lansowanej „trójki”. Biorąc pod uwagę iż od dnia premiery drugiej generacji konsoli do dziś sprzedało się ponad 120 milionów urządzeń, sprawa wydaje się nieco mniej dziwna.

Nowa, trzecia już wersja konsoli ma być jeszcze mniejsza i będzie miała wbudowany zasilacz. Przełoży się to na jej mobilność – łatwiej będzie można ją spakować, przenieść w inne miejsce. Przypomnijmy, że PS Slim, którego premiera odbyła się w roku 2004, miał zewnętrzny zasilacz, dzięki któremu konsola miała znancznei mniejsze wymiary. Mimo wszystko użytkownik miał jeszcze jedną rzecz do noszenia - zewnętrzny, nie tak mały zasilacz.


Ciekawostką jest też sugerowana cena, która wstępnie została ustalona na 99$. Przy aktualnym kursie Dolara będzie to mniej więcej 250 złotych. Czy taka cena zostanie utrzymana? Czy rzeczywiście Playstation 2 w wersji 3.0 będzie kosztował tak niewiele? Musimy poczekać do przyszłego roku. Z pewnością początek 2008 obrodzi kolejnymi informacjami na temat urządzenia.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login