Gry

Sony przygląda się Cyberpunk 2077 - przed twórcami wciąż wiele pracy

przeczytasz w 1 min.

Przygotowany materiał w telegraficznym skrócie opowiada o dotychczasowych pracach nad Cyberpunk 2077, a także o tym czego należy się tutaj spodziewać.

O Cyberpunk 2077 mówi się sporo, ale w zdecydowanej większości trzeba ograniczać się do nieoficjalnych doniesień. Sami twórcy póki co niezbyt często zabierają głos, o publikowaniu materiałów wideo nie wspominając. I ta reguła ma jednak swoje odstępstwa.

Tym razem dzięki Sony, które od pewnego czasu przybliża graczom ekipę CD Projekt RED, a teraz zabrało się za jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Przygotowany materiał w telegraficznym skrócie opowiada o dotychczasowych pracach nad Cyberpunk 2077, a także o tym czego należy się tutaj spodziewać.

Całość wzbogacono o urywki z rozgrywki, a także komentarze twórców. Na koniec pada jednak stwierdzenie, które niektórych może niepokoić – „przed twórcami wciąż wiele pracy”.


Co mogą oznaczać padające tu słowa odnośnie pracy, jaka pozostaje jeszcze przed twórcami? Większość źródeł cały czas pozostaje zgodna co do tego, że Cyberpunk 2077 zadebiutuje jeszcze w tym roku. Być może czegoś więcej dowiemy się podczas targów E3 2019, na których CD Projekt RED będzie obecne.

Teraz pewne jest, że gra zmierza ona na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Potwierdzono też, że nie są planowane beta testy.

Źródło: PlayStation Polska

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  levusek1992
  5
  Jak będzie na zimę to akurat motywacja żeby zmienić kartę graficzną :D
  • avatar
   Chong-li
   4
   Ta gra to killer zdetronizuje wszystkie inne pozycję jak wyjdzie.
   • avatar
    Konto usunięte
    4
    zaraz się pewnie pojawi oskarżenie o mega hype ze strony redsów :) a jak widać, redsi publikują tu niewiele. po prostu zapowiedzieli coś, od czasu do czasu coś dorzucą i tyle. a prasa to rozdmuchuje do granic możliwości. cieszę się że ten art jest tak stonowany, wielkie brawa.
    • avatar
     sabaru
     2
     Zaczynam podejrzewać że ta gra faktycznie wyjdzie dopiero 2077 roku.
     • avatar
      Diuran
      1
      Mam nadzieje że opóźnią premierę o 1.5 roku aby dopieścić grę w najdrobniejszych detalach.