Smartfony

Sony szykuje gratkę dla fanów selfie

przeczytasz w 1 min.

Smartfon skrywający się pod kodową nazwą Sony H3213 zaoferować ma podwójną kamerę frontową.

Portale społecznościowe mają się bardzo dobrze, nic dziwnego, że to samo powiedzieć można o selfie. A skoro nic nie wskazuje na zmianę takiego stanu rzeczy, producenci smartfonów starają się wykorzystywać okazję. Propozycję dla fanów autoportretów przygotowuje Sony.

Model skrywający się pod kodową nazwą Sony H3213 zaoferować ma podwójną kamerę frontową. Nie jest to wprawdzie rozwiązanie, którego jeszcze nie widzieliśmy, ale wciąż nie występuje szczególnie często. W tym przypadku pojawić ma się konfiguracja 16 Mpix + 8 Mpix. Na bliższe szczegóły trzeba poczekać, ale nastawiać można się podobno na możliwość rejestrowania wideo w 4K.

Czego jeszcze tutaj oczekiwać? Zapisy z GFXBench sugerują całkiem solidną specyfikację z procesorem Qualcomm Snapdragon 630, 4 GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej oraz systemem Android 8.0 Oreo. Jeśli sprawdzi się przy tym wzmianka o 6-calowym wyświetlaczu to urządzenie będzie bardzo duże. Chyba, że Sony zaskoczy jednocześnie nowym designem i zrezygnuje z szerokich ramek. Nie wskazuje na to jednak rozdzielczość 1920x1080 pikseli.

Sony H3213

Oficjalnej premiery przedstawianego urządzenia spodziewać należy się na początku przyszłego roku.

Źródło: phonearena, Sony (foto)

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  6
  Ciekawe kiedy minie moda na te samojebki.
  • avatar
   eltra
   2
   A co tam komu ta moda przeszkadza mi w sumie zupełnie puki ja tego oglądać nie muszę:D a swoją drogą ktoś kiedyś pisał na pewnej stronie że nienawidzi tenczowcow a inny mu odpisał "głupi ty ? Im ich więcej tym więcej kobiet dla Ciebie:) " tu w sumie jest podobne puki nikomu nie szkodzi a ktoś może nawet mieć z tego zyski niech kroi baranów bez litości:D