Smartfony

Xperia SP, T, TX oraz V wkrótce otrzymają Androida 4.3

przeczytasz w 1 min.

Producent oficjalnie zapowiedział nadejście aktualizacji i to do aż 4 kolejnych urządzeń.

Sony Xperia SP, T, TX oraz V smartfony Android 4.3

Wygląda na to, że już wkrótce Sony zdecyduje się na aktualizację kilku kolejnych smartfonów Xperia. Japoński producent od pewnego czasu systematycznie udostępnia Androida 4.3 Jelly Bean dla swoich urządzeń i najprawdopodobniej proces ten jeszcze się nie zakończył.

Android 4.3 w pierwszej kolejności trafił na modele Xperia Z1 i Z Ultra. Jakiś czas temu aktualizacja oddana została z kolei właścicielom Xperii Z, Xperii ZL oraz Xperia ZR. Cały czas nie brakuje jednak użytkowników, którzy wciąż na nią czekają.

O nowszą wersje systemu najgłośniej upominają się właściciele Xperii T oraz Xperii V. Nawoływania można już jednak zakończyć, ponieważ producent oficjalnie zapowiedział nadejście aktualizacji i to do aż 4 kolejnych urządzeń.

"Słyszymy wołania o Androida 4.3 Jelly Bean dla Xperii T, TX, V, SP. Jesteśmy już na ostatniej prostej i rozpoczniemy proces aktualizacji pod koniec stycznia lub na początku lutego."

Pozostaje już zatem jedynie cierpliwie czekać.

Źródło: phonearena

Komentarze

22
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kamyk155
  4
  Mam nadzieję że na SP naprawią problem trybu stamina i powiadamiania led.
  • avatar
   hideo
   3
   4.3? trochę lipa, powinni rzucić 4.4
   • avatar
    Luiso
    1
    Ja od kilku miesięcy użytkuje LG G a przeszedłem z Sony XP i o ile wyświetlacz na + tak jakość muzyki na słuchawkach to duże rozczarowanie w stosunku do poprzednika... a teraz bardzo liczę na Z1 "mini":-)
    • avatar
     Dazuo
     0
     No najwyższa pora. Sony dba o klientów. :) Oby naprawili problem kiepskiego dopasowywania się do jasności otoczenia w trybie auto w Xperii SP :)
     • avatar
      Konto usunięte
      -5
      Tak tylko ze tą aktualizację mieli wydać już pod koniec grudnia. SONY co raz mniej zachęca do wybierania swoich produktów produktów innych niż te flagowe modele
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       A ja tam dostałem ni z tego ni z owego jelly beana na moją staruteńką Xperie s i jestem zadowolony.
       • avatar
        Deadlyblonde
        0
        Sp dostało już 4.3
        • avatar
         dartom
         0
         nie uwierzycie, ale moja xperia SP przywieziona z wysp, dostała aktualizację systemu dopiero w ubiegłym tygodniu... Wcześniej twierdziła że system jest aktualny, nawet po podłączeniu pod kompa i program PCCompanion.