Filmy / seriale / VOD

Spider-Man: No Way Home – plakat zapowiada multiwersum Spidey'a

przeczytasz w 1 min.

Mamy tutaj jakichś fanów uniwersum Spider-Mana? Jeśli tak, to mamy dla Was dobre wieści, bowiem w sieci właśnie ukazał się nowy plakat filmu, który potwierdza multiwersum. Zobaczcie sami poniżej!

Nowy plakat do filmu Spider-Man: No Way Home

Plakat pojawił się na twitterze oficjalnego konta filmu, który głosi "Multiwersum zostało uwolnione". Jak dobrze wiemy, Peter Parker znajdzie się w multiwersum przypadkowo stworzonym przez Doctora Strange'a. Głównym antagonistą, z którym zmierzy się nasz bohater,  jest Doctor Octopus, złoczyńca z filmu Spider-Man 2 z 2004 roku i ponownie wcieli się w niego sam Alfreda Molina. Na plakacie widzimy jego robotyczne ramiona, które sieją spustoszenie. Wszyscy spostrzegawczy na pewno zauważyli również w tle Zielonego Goblina. Zobaczcie sami poniżej:

Czym zaskoczy nas produkcja?

Oficjalnie nie wiemy, z jakimi innymi postaciami z multiwersum przyjdzie zmierzyć się Spider-Man’owi. W Internecie niedawno pojawiły się informacje, że ukaże się Sandman, grany przez Thomasa Hadena Churcha w Spider-Man 3 z 2007 roku, oraz Jaszczur, grany przez Rhysa Ifansa w Spider-Manie z 2012 roku. O powrocie Jamiego Foxxa w roli Electro plotkowano już od jakiegoś czasu. Ponadto, poprzedni aktorzy Tobey Maguire i Andrew Garfield, również zostali wspomniani, że pojawią się w filmie, lecz sam Garfield zaprzeczył temu kilkukrotnie. Premiera filmu już 17 grudnia.

Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Twitter, Informacja własna

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kemyt
  3
  A multiwersum zostało stworzone w serialu Loki
  • avatar
   Kemyt
   0
   *Spideya
   Apostrof piszemy tylko wtedy, gdy odmieniamy obcojęzyczny wyraz, który kończy się na niemą głoskę, np.: Mike - Mike'a
   • avatar
    Kemyt
    0
    *Spider-Manowi