Gry PlayStation 4

Spider-Man wielkim hitem - wyniki sprzedaży nie pozostawiają wątpliwości

przeczytasz w 1 min.

Spider-Man trafił już do ponad 9 mln graczy. Tak mówią przynajmniej dane z listopada zeszłego roku, ponieważ w tym momencie wynik jest zapewne wyższy.

Spider-Man przygotowany przez studio Insomniac Games okazał się jedną z najlepszych gier zeszłego roku. Twórców najbardziej cieszy zapewne to, że wysokie oceny w prasie oraz u samych graczy idą tu w parze z wysokimi wynikami sprzedaży.

Już jakiś czas temu pisaliśmy o rewelacyjnym debiucie gry, lepszym nawet od nowego God of War. Kolejne tygodnie przyniosły jednak niesłabnące zainteresowanie, dzięki któremu Spider-Man trafił już do ponad 9 mln graczy.

Biorąc pod uwagę obecność na tylko jednej platformie (PlayStation 4) mowa o naprawdę świetnym wyniku. Tym bardziej, że w tym momencie jest on już zapewne wyższy. Wspomniane 9 mln egzemplarzy to bowiem, za informacją przekazaną przez Sony, stan na końcówkę listopada zeszłego roku.

W dalszym poprawianiu wyników sprzedaży pomagać mogą dodatki. Nie tylko te, które już się ukazały, ale również te planowane. Najnowsze doniesienia mówią nam, iż twórcy szykują coś związanego z Fantastyczną Czwórką.

Źródło: dualshockers

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Juan Sanchez Villa-Lobos Ramir
  2
  Skoro tak dobrze się sprzedała to twórcy powinni przeznaczyć zyski na zasiłki socjalne i zapomogi dla bezrobotnych którzy grają w ich gry.
  • avatar
   piotreeeek
   0
   Dalej mam w pamięci te trzy czy cztery rodzaje samochodów jeżdżacych po mieście i udających sztuczny ruch.
   • avatar
    kitamo
    -2
    fajna gierka, dodatki tez całkiem spoko (cena za dodatki także adekwatna do contentu).
    Nie ma się co dziwić że dobrze się sprzedała.