• benchmark.pl
  • Gry
  • SpongeBob powraca! 12 minut z grą Battle for Bikini Bottom - Rehydrated
Gry

SpongeBob powraca! 12 minut z grą Battle for Bikini Bottom - Rehydrated

przeczytasz w 1 min.

Czy jest to najbardziej wyczekiwana gra na horyzoncie? Pewnie nie. Czy jest to jednak produkcja, na którą warto czekać? Materiał z Gamescomu sugeruje, że zdecydowanie tak. Zobaczcie, jak wygląda SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated.

Kanciastoporty powraca w odświeżonej wersji platformówki z 2003 roku, by wraz z Patrickiem i Sandy jeszcze raz stanąć do walki z armią robotów arcyzłego Planktona. Gra SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated została zaprezentowana podczas targów Gamescom 2019 i spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem.

W solidnie odświeżonej i dostosowanej do współczesnych standardów (ale zachowującej klimat i estetykę oryginału) grze będziemy musieli wykazać się przede wszystkim zręcznością. Bez tego nie dotrzemy do wszystkich zakątków mapy i nie pokonamy wszędobylskich przeciwników. 

Dodajmy jeszcze, że oprócz wszystkiego, co było w pierwowzorze, w SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated pojawią się także nowe elementy. To między innymi tryb wieloosobowy dla dwóch graczy (horda) oraz walka z Robotycznym Skalmarem. 

Jesteście ciekawi, jak ta gra prezentuje się w akcji? Zatem rozsiądźcie się wygodnie i oglądajcie!

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated: gameplay z Gamescom 2019:

Gra SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated zmierza na cztery platformy: komputery osobiste, Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Premiera odbędzie się w 2020 roku, ale na razie nie wiadomo kiedy dokładnie.

Źródło: Dark Side of Gaming, IGN

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!