Internet

Flightradar24 przeciążony, zainteresowanie nawet 20 razy większe niż zwykle

przeczytasz w 1 min.

Popularny serwis Flightradar24 boryka się aktualnie z problemami technicznymi. Ich przyczyna to ogromny wzrost odwiedzin, niestety z wiadomych powodów.

Flightradar24 działa, ale możesz czekać dłużej

Od wczesnych godzin porannych pojawiają się zgłoszenia dotyczące gorszej niż zwykle kondycji serwisu Flightradar24. Niewtajemniczonym przypomnijmy, że pozwala on w czasie rzeczywistym śledzić lokalizację statków powietrznych na mapie, a także uzyskać sporo informacji dodatkowych z nimi związanych. Większość narzekających użytkowników mówi o znacznym spowolnieniu działania serwisu, aczkolwiek niektórzy mają jeszcze więcej pecha i w ogóle nie mogą go uruchomić.

Flightradar24

Zainteresowanie Flightradar24 nawet 20-krotnie wyższe niż zwykle

Jeśli normalnie serwis Flightradar24 określa się mianem popularnego, tak w ostatnich godzinach jest on jednym z najbardziej obleganych w sieci. Twórcy są świadomi problemów i starają się je rozwiązać. Nie jest to łatwe. Dlaczego?

Jak podano w oficjalnym komunikacie, serwis notuje bardzo duże międzynarodowe zainteresowanie. Ruch na Flightradar24 jest 10-20 razy większy ruch niż zwykle. Nie trzeba chyba dodawać, dlaczego akurat dziś od rana Flightradar24 przeżywa oblężenie użytkowników. Gdy już się tam dostaniecie to możecie zobaczyć potwierdzenie pojawiających się wcześniej informacji, iż Ukraina zamknęła przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych.

Źródło: Flightradar24, downdetector

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Adrianwo
  1
  Zabić Putina!!!
  • avatar
   piomiq
   -7
   > Popularny serwis Flightradar24
   Nie wiem co to, a autor nawet nie wspomniał jednym zdaniem co to jest :/