Internet

Spotify Family - pakiet dla całej rodziny

przeczytasz w 1 min.

Teraz członkowie rodziny otrzymają 50-procentową zniżkę na abonament Spotify Premium.

Spotify Family

Usługa Spotify postanowiła otworzyć się na rodziny. Właściciele przyznają, że otrzymali mnóstwo wiadomości, w których użytkownicy pisali, że korzystają z konta wspólnie z innymi domownikami i chcieliby otrzymać rozwiązanie umożliwiające dostosowanie playlist do poszczególnych osób. Odpowiedzią na te prośby jest pakiet Spotify Family.

Spotify Family to pakiet, który pozwala na dodanie maksymalnie czterech członków rodziny do swojego konta Premium. Każdy użytkownik otrzymuje wówczas możliwość tworzenia i zarządzania własnymi listami, odbierania muzycznych rekomendacji oraz sprawdzania historii słuchania. To wszystko w ramach jednej płatności.

Na czym jednak polega cały system i dlaczego mielibyśmy się na niego zdecydować? A no dlatego, że za każde kolejne dodane konto zapłacimy o połowę mniej niż za swoje. W rezultacie pakiet dla pięciu członków rodziny to koszt jedynie 60 złotych miesięcznie. Jedynie, bo kupując osobno dla każdego musielibyśmy wydać okrągłą stówkę.

Mowa tu oczywiście o pełnych kontach Premium dla każdego z pięciu członków rodziny. Możemy więc liczyć na pełen dostęp do bazy utworów, możliwość słuchania muzyki w trybie offline na dowolnym urządzeniu oraz brak jakichkolwiek reklam.

„To jedna z najbardziej oczekiwanych przez naszych użytkowników funkcji” – komentuje Ken Parker, Chief Content Officer w Spotify. „Wraz z wprowadzeniem Spotify Family, ułatwiamy korzystanie ze Spotify Premium wszystkim członkom rodziny, niezależnie od urządzeń jakich używają”.

Pakiet Spotify Family wystartował już we Francji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii i Portugalii. Do Polski powinien zawitać w przeciągu kilku najbliższych tygodni.

Źródło: Spotify

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    7
    Na obrazku uśmiechnięta rodzinka spędzająca czas na łonie natury. Żaden z nich nie ma słuchawek w uszach. No i to jest ważne, a nie spotify dla rodziny...