Akcesoria

Spydee - nowa marka akcesoriów dla konsol

przeczytasz w 1 min.

Firma Pentagram wprowadza do swojej oferty nową kategorię produktów – akcesoria do konsol. Pierwszym produktem z tej grupy są kable HDMI. HDMI to wysokiej jakości standard przesyłu obrazu oraz dźwięku. Wraz z pojawieniem się na rynku najnowszych technologii HD Ready oraz Full HD na rynek wchodzą także przewody HDMI.

Spydee Precise HDMI Cable to wysokiej jakości przewód. Dzięki niemu podłączysz swój telewizor HD ready lub Full HD do konsol XBOX 360 lub Playstation 3. Kable posiadają pozłacane wtyki oraz są potrójnie ekranowane dla maksymalnej ochrony przed zakłóceniami. Dzięki certyfikacji HDMI: v 1.3c spodziewać można się najwyższej jakości obrazu.

Przewody będą dostępne w cenach zależnych od długości:

 • Spydee Precise 1,8m HDMI Cable SP 5002 - 35.00PLN
 • Spydee Precise 3m HDMI Cable SP 5003 - 39.00PLN
 • Spydee Precise 5m HDMI Cable SP 5005 - 49.00PLN

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Radical
  0
  Cena fajna, bo za kabel hdmi 3m zapłaciłem w saturnie 79zł więc dwa razy drożej :/
  • avatar
   suchy262
   0
   Tak cena jest przystępna.
   • avatar
    MisiekSe
    0
    Cenę mają naprawdę konkurencyjna.
    Jednak... nie wiem, może się nie znam, może za mało w temacie HDMI "siedzę", ale czy tak niska cena, nie sugeruje zastosowania do produkcji kabla gorszej jakości półproduktów? W końcu kabel kablowi nie równy, a 79zł za 3 metry (dane podane przez Radical'a) to nie to samo co 39zł za tą samą długość. Wiec, skądś się taka wysoka cena musiała wsiąść.
    • avatar
     ArmaQ
     0
     HDMI to kable cyfrowe na odległości 10m nic Ci nie da ekranowanie pozłacane styki itp ;) podobnie jak to ma miejsce w DVI to tylko chwyt marketingowy a sama transmisja jest odporna na zakłucania dużo bardziej niż analog