Gry na konsole

Star Trek Online ląduje dziś na konsolach

przeczytasz w 1 min.

Darmowa gra MMO dla wszystkich fanów kapitana Kirka, komandora Spocka i spółki. Zobaczcie nowy zwiastun.

Macie nową konsolę i jesteście miłośnikami kapitana Kirka, komandora Spocka i spółki? Przywitajcie ciepło MMO zatytułowane Star Trek Online.

Star Trek Online to gra MMO dostępna od kilku już lat na pecetach. Jej debiutowi na konsolach PlayStation 4Xbox One towarzyszą spore zmiany, przede wszystkim odświeżona oprawa audiowizualna oraz dostosowane do padów sterowanie. 

Star Trek Online gra statek

Star Trek Online to także kompletny zestaw, złożony z ponad 100 misji. Gracz może wybrać jedną z trzech frakcji – Federację, Kilingonów lub Romulan oraz jedną z 32 ras podczas tworzenia własnego bohatera.

Podczas rozgrywki wcielamy się w wykreowanego samodzielnie kapitana i przejmujemy kontrolę nad statkiem. Przemierzamy rozległą galaktykę, rekrutujemy ekipę, prowadzimy handel i walczymy z nieprzyjaznymi oponentami.

Star Trek Online gra obsada

Gra Star Trek Online jest dostępna za darmo, zgodnie z zasadami modelu Free2Play. Tak samo zresztą, jak od kilku lat na pecetach (abonament bowiem nie zdał egzaminu).

Poniżej możecie obejrzeć premierowy zwiastun tej produkcji:

Źródło: VG247, Eurogamer

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  fabnpg
  1
  Ciekawe czy pojawi się więcej graczy na serwerach. Ale nawet jak się pojawią, to szybko uciekną na widok grafiki albo endgame'u.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Lol. Przegrali na PC to rzucili ochłapy konsolowcom :D
   • avatar
    jakub1t
    0
    Grafika jakaś taka jak na ps2 co najwyżej