Gry komputerowe

A tak Star Wars: Battlefront wygląda na PC

przeczytasz w 1 min.

Ekipa DICE podzieliła się wreszcie zapisem rozgrywki z wersji pecetowej.

Star Wars: Battlefront wybuch

Podczas targów E3 2015 firma EA wreszcie podzieliła się pierwszym zapisem rozgrywki z jednej z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku – Star Wars: Battlefront. Materiał pochodził jednak z konsoli PlayStaion 4 i aż do teraz musieliśmy czekać na prezentację możliwości wersji przeznaczonej na komputery osobiste. Doczekaliśmy się i należy postawić sprawę jasno: warto było czekać.

Na mocy wyraźnego kontraktu z firmą Sony zdecydowana większość materiałów ze Star Wars: Battlefront pochodzi z konsoli PlayStation 4. Ta postawa firmy EA może się podobać lub nie, ale najważniejsze jest to, by nikogo nie krzywdzić.

Pecetowcy wprawdzie musieli czekać dłużej, ale doczekali się zapisu rozgrywki ze swojej wersji. Co więcej, przedstawiony został ten sam poziom, co podczas E3, a więc Tatooine Missions. Filmik nie jest niestety zbyt długi (trwa zaledwie pół minuty), ale i tak pozwala wyrobić sobie pierwszą opinię na temat Battlefront. Pozytywną? 

Premiera gry Star Wars: Battlefront planowana jest na 19 listopada 2015 roku. Platformy docelowe to pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: VG247

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  13
  Pewnie i tak ujadą grafikę tak jak to teraz jest modne.
  • avatar
   Konto usunięte
   12
   Łał ale się nastrzelali i już koniec
   • avatar
    havocki
    3
    Wyglada to jak dobry MOD do BF4, nic nowego..., :(
    • avatar
     ohoho
     0
     No cóż, znowu DICE i ich Frostbite pokazuje, że jednak można zrobić grę, która świetnie wygląda i jest bardzo dobrze zoptymalizowana.

     Kiedyś był jeszcze CryEngine ale on się zatrzymał z rozwojem na jego pierwszej wersji...
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Na pewno będzie mnóstwo patchy, problemy z serwerami i grafika jak na konsoli... Hardline i Battlefront to po prostu mody do bf4. DICE chce wydoić krowę jak się da.....
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Będzie downgrade.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Serio to było z PC ? eee ruch kamery po prostych jakoś to źle wygląda ale było z PC ale grane na padzie jak dla mnie kicha....
        • avatar
         stupidisco111
         0
         Ale "will it blend?" ? Oto jest pytanie.
         • avatar
          Torrez1
          0
          Capi to troche bottlefieldem... a swoja droga moze by sie wzieli za bad company 3 bo dwojka w singlu i multi byla miodzio