Gry komputerowe

StarCraft II: Legacy of the Void zaprezentowane na zwiastunie

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
59 komentarzy Dyskutuj z nami

O doniesieniach z BlizzCon 2014 nieco już wspominaliśmy. Wypada poruszyć jednak jeszcze jedną kwestię.

StarCraft II: Legacy of the Void gra

O doniesieniach z BlizzCon 2014 nieco już wspominaliśmy. Wypada poruszyć jednak jeszcze jedną kwestię, a mianowicie sytuację StarCraft II: Legacy of the Void.

Ta wydaje się być coraz lepsza i chyba zbliżać zaczniemy się wreszcie do premiery gry. Właściwie to mamy tutaj do czynienia z dodatkiem, ale jest on po pierwsze samodzielny, a pod drugie na tyle duży, że sporo osób traktuje go jako oddzielny tytuł. Jest on jednak nierozerwalnie powiązany z poprzednikami, ponieważ mówimy tutaj o zwieńczeniu trylogii StarCraft II.

"Wcielasz się w postać hierarchy Artanisa, przywódcy potężnej rasy protosów. Wiele lat temu twoja ojczyzna – planeta Aiur – została opanowana przez krwiożerczy Rój zergów. Teraz nareszcie udało ci się zgromadzić olbrzymią flotę zwaną Złotą Armadą i szykujesz się do odbicia Aiuru. Jednakże w tym samym czasie w sektorze Koprulu objawia się pradawne zło – Amon – które zagraża przyszłości całego wszechświata. Tylko ty jesteś w stanie zjednoczyć frakcje protosów i pokonać siły ciemności, zanim pochłoną wszelkie życie w galaktyce."

Z okazji BlizzCon 2014 zaprezentowany został zwiastun StarCraft II: Legacy of the Void. Poza tym warto odnotować, że na oficjalnej stronie gry zapisywać możecie się do beta testów.


Źródło: eu.battle.net

Komentarze

59
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  siwyandrew
  Królestwo za wersję kinową zamiast dubbingu!
  4
 • avatar
  daniyal
  Apropo wydania gry w 3 odsłonach: Zapewne jestem jednym z wielu którzy z przyjemnością wydadzą pieniądze za tak dobry kawałek zrobionej gry. Jest to obecnie jedyna gra w którą gram, więc każdej informacji wyszukuję z wypiekami na twarzy. Jeśli to frajerstwo wg niektórych, to z przyjemnością dałbym się tak frajerować do czasu wyjścia sc3. Pozdrawiam wszystkich
  4
 • avatar
  McGrizzly
  Przydałoby się w końcu kupić WoL i HotS'a, a nie cisnąć na starterze :P
  1
 • avatar
  xpaxpl
  jak dla mnie blizz skończył się na warcrafcie 3 w żadną nast. ich grę nie pograłem dłużej jak 30-60 min ...
  -1
 • avatar
  Dragonik
  Czyli pocięli 2 część starcrafta II na 3 części i sprzedają po 150zł nieźle
  -2
 • avatar
  Marucins
  Bli$$ard jest tak doskonałą firmą iż tym razem dla dobra gracza i dopracowania produktu jedną grę podzielił na 3 oddzielne produkty.
  -3
 • avatar
  mgkiler
  Wartało też wspomnieć o nowych jednostkach i zmianach w grze. Jest ich dużo (zmian). Skoro benchmark nie napisał jakie są nowe jednostki i zmiany to odsyłam do googla lub na strone Blizzarda :)
 • avatar
  prime27pl
  Super czekam na tą gre.
 • avatar
  ImpostoRPL
  Mam wrażenie, że wszystkie niepochlebne komentarze powyżej pochodzą od osób, które po prostu nie rozumieją, czym jest SC:)