• benchmark.pl
 • Gry
 • SteelSeries Kana Dota 2 Edition Bundle: mysz, podkładka i gra dla fanów Dota 2
Gry

SteelSeries Kana Dota 2 Edition Bundle: mysz, podkładka i gra dla fanów Dota 2

przeczytasz w 1 min.

Specjalny zestaw za 64,99 euro

Firma SteelSeries zaprezentowała zestaw Kana Dota 2 Edition Bundle, w którego skład wejdą mysz, podkładka oraz pełna wersja tytułowej gry Dota 2 z unikalnym przedmiotem.

Premiera gry Dota 2 w październiku. Fani już zacierają ręce, a firma SteelSeries przygotowuje dla nich specjalny zestaw akcesoriów. Przy tworzeniu poszczególnych jego elementów producent współpracował z zawodnikami zespołu Natus Vincere, który niejednokrotnie triumfował w rozgrywkach pierwszej części gry.

SteelSeries Kana Dota 2 Edition Bundle mysz przód

Podstawowym elementem zestawu jest specjalna edycja myszy SteelSeries Kana sygnowana czerwonym logo gry Dota 2. Urządzenie wyróżnia się ergonomiczną konstrukcją dopasowaną zarówno dla prawo-, jak i leworęcznych graczy i podświetlaną rolką z czterema poziomami intensywności pulsowania. 

SteelSeries Kana Dota 2 Edition Bundle mysz tył

Jeśli zaś chodzi o bardziej techniczne aspekty myszy Kana, należy wspomnieć o sensorze optycznym pracującym w rozdzielczościach 1600-3200 DCPI oraz sześciu w pełni programowalnych przyciskach, konfigurowalnych za pomocą oprogramowania SteelSeries Engine.

Dodatkową zaletą jest także stosunkowo długi, dwumetrowy przewód pokryty podwójnym nylonowym oplotem.

SteelSeries Kana Dota 2 Edition Bundle zestaw

Poza myszą, w skład SteelSeries Kana Dota 2 Edition Bundle wejdą także podkładka QcK Mini z logo gry, a także pełna wersja Dota 2 z unikalnym przedmiotem w postaci Kantusa the Script Sword. Cena zestawu to natomiast 64,99 euro.


Więcej o firmie SteelSeries:

Źródło: SteelSeries

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Gry jeszcze nie ma w wersji finalnej ale sprzęt "akurat do doty już jest", że też do takiej gry potrzebne są "wyspecjalizowane gadżety". DO znudzenia przegrałem w dotę kilka lat i powiem, że wystarczy wszystko 'zwykłe' i za to wszystko wyjdzie raptem 40 zł, a nawet mniej bo podkładki już pod niektóre myszki nie są potrzebne.
  • avatar
   -AssassiN-
   1
   Nie no SteeSeries przesadza z tymi akcesoriami do gier. Najpierw Diablo III, potem Counter Strike a teraz DOTA. Zmieniane są tylko projekty graficzne, a cena za to jest podwyższona :)
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Jaka żarówiasta rolka, haha (wiem, że nie ma takiego słowa, ale tylko coś takiego dobrze opisuje moje zdanie nt. zdjęcia:))
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Nie rozumiem w czym macie problem. Jak ktoś ma kasę i jest wielkim fanem danej gry to czemu ma nie kupić ? Dla własnej uciechy ;)
     • avatar
      4estR
      1
      Niebawem zrobią jeszcze "specjalne" zestawy do gier takich jak LoL, CoD, MoH itp...

      I jak zwykle zestawy będą się różniły tylko kolorem.
      • avatar
       Talek
       1
       Ofensywa Steelseries w postaci wydawania starych myszek z nowym logo. Oprócz doty zaprezentowali też peryferia do nowego CS'a i Guild Wars 2, gdzie są jako myszki Sensei, a jako słuchawki Siberia (no w GW2 trochę przerobione), tylko do GW2 ma być jakaś nowa klawiatura chociaż oficjalnie jej jeszcze nie pokazali, ale i tak za samo logo +30% do ceny zwykłej wersji