• benchmark.pl
 • Gry
 • Street Fighter V wykorzysta możliwości Unreal Engine 4 - zobacz fragmenty rozgrywki
Gry

Street Fighter V wykorzysta możliwości Unreal Engine 4 - zobacz fragmenty rozgrywki

przeczytasz w 1 min.

Capcom ujawnia nowe szczegóły dotyczące kolejnej odsłony popularnej serii bijatyk.

Street Fighter V gra

Zainteresowała Was ostatnia zapowiedź studia Capcom? Tak, pytamy o Street Fighter V i jeśli jest to tytuł, z którym planujecie spędzić trochę czasu to mamy ciekawe informacje go dotyczące.

Producent potwierdził prace nad grą na Sony PlayStation Experience, ale jednocześnie nie ujawił wtedy zbyt wielu szczegółów. Wygląda na to, że te pojawiać będą się one stopniowo, dzięki czemu o Street Fighter V usłyszeć można będzie częściej.

Najważniejszych informacji nie sposób bowiem pominąć, a właśnie z takimi mamy do czynienia chociażby teraz. Capcom ujawnił, iż Street Fighter V wykorzystywać będzie możliwości silnika Unreal Engine 4.

"Naszym celem jest przeniesienie Street Fighter w następną generację i dostosowanie go do wymagań naszych fanów w najlepszy możliwy sposób. Aby w pełni wywiązać się z tej obietnicy musimy mieć dostęp do najnowszych i najlepszych technologii, dlatego współpracujemy z Epic Games w zakresie użycia Unreal Engine 4 w Street Fighter V." - Bochan Kim

Warto przypomnieć, iż Street Fighter 5 pojawi się na PC oraz PS4. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale najprawdopodobniej trzeba będzie poczekać jeszcze dość długo. Już teraz można za to rzucić okiem na publikowany ostatnio przez producenta materiał wideo, na którym zobaczyć można fragmenty rozgrywki.


Źródło: dsogaming, youtube, gematsu

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  siwyandrew
  13
  A grafika wciąż rodem z PS2
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   boże ta kobieta to ma uda jak u kurczaka.