Gry

Twórcy Batman: Arkham mają problemy z nową grą

przeczytasz w 1 min.

Suicide Squad: Kill the Justice League dołącza do grona gier, na które poczekamy dłużej niż początkowo sugerowano.

Premiera Suicide Squad: Kill the Justice League opóźniona

Trudno określać Suicide Squad: Kill the Justice League mianem gry, która była do tej pory mocno promowana. W kolejnych tygodniach nic się w tej kwestii raczej nie zmieni.

Twórcy początkowo wspominali o premierze w 2022 roku, ale już wiadomo, że to nieaktualne. Prace nad Suicide Squad: Kill the Justice League potrwają dłużej, a premiera została przesunięta na wiosnę 2023 roku. Sprawdziły się zatem nieoficjalne doniesienia sugerujące taki obrót spraw.

Rocksteady Studios chce zadbać o detale

Suicide Squad: Kill the Justice League przygotowuje nie byle jaka ekipa, bo Rocksteady Studios, które wielu graczy darzy sporą sympatią z racji serii Batman: Arkham. Jeśli dodatkowy czas na prace pozwoli przygotować równie wysoko ocenianą grę także tym razem, warto poczekać.

Platformy docelowe nie ulegają zmianie, Suicide Squad: Kill the Justice League powstaje z myślą o PC oraz konsolach Xbox Series X, Xbox Series S i PlayStation 5.

Gracze mają otrzymać okazję wcielenia się w kilka postaci o odmiennych zdolnościach (Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang oraz King Shark) i spróbować pokonać bohaterów z Ligi Sprawiedliwości (choć innych przeciwników też nie zabraknie). Świat gry będzie otwarty, całość przedstawiana jest jako trzecioosobowa strzelanka, która powinna spodobać się głównie sympatykom kooperacji.

Źródło: Suicide Squad: Kill The Justice League, @Seftonhill

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Nie powiedział bym że cała seria kojarzy się z sympatią. To wybielanie problemów. Batman: Arkham Knight kojarzy się z licznymi problemami na PC i olewaniem graczy niż z sympatią, długo trzeba było czekać na patch sprawiający nadający tej odsłonie status grywalny. Taka seria problemów zostanie zapamiętana na długo. Dobrze że opóźniają grą gdyż kolejna wpadka dla tego samego studia oznaczała by że nie wyciągnęli żadnych wniosków a tak lepiej zadeklarować opóźnienie i wypuścić dopracowaną grę.
  • avatar
   yareku
   0
   Tutaj Strzelanka kooperacyjna a Gotham knights też kooperacyjne ze statystykami i pewnie grindem itp. Nie, dziękuję.
   • avatar
    brettsinclairdannywilde
    0
    Mam nadzieję że wyjdzie im coś na poziomie Batman Arkham Knight, bo to jedna z najlepszych gier z jakimi miałem przyjemność się kiedykolwiek zapoznać.
    • avatar
     -SnR3-
     0
     Moze developerzy zaczeliby przedstawiac realistyczne datu do premiery zamiast notorycznie przesuwac je o miesiace/Lata.