Gry

Świat Blair Witch na mrocznym zwiastunie

przeczytasz w 1 min.

Bloober Team dość regularnie przypomina o swojej kolejnej produkcji. Świat Blair Witch ma być mroczny i niebezpieczny, opublikowany zwiastun zdaje się to potwierdzać.

Z zapowiedzią Blair Witch mieliśmy do czynienia na targach E3 2019 i był to dla nas jeden z kilku najważniejszych akcentów tej imprezy. Mówimy tutaj przecież o rodzimej produkcji. Nie tylko dlatego budzi ona jednak większe zainteresowanie, zabawa powinna spodobać się większości miłośników gatunku survival horror.

Fabuła Blair Witch zabierze ich do roku 1996, miejscem akcji będzie natomiast las Black Hills. Do trwających tam poszukiwań małego chłopca dołączy główny bohater gry, a tym samym także gracze. Jak można się domyślić, gęsto rosnące drzewa nie będą największym problemem. Zdecydowanie niebezpieczniej zapowiada się spotkanie z wiedźmą z Blair.

I właśnie na miejscu akcji skupia się najnowszy zwiastun. Widać, że chociaż mowa tutaj o lesie to twórcy starają się o sporą różnorodność lokacji. Wcześniejsze materiały zdradziły, iż bohater będzie mógł liczyć na kompana pod postacią psa, ale mimo tego twórcy zapewniają, że uczucie niepokoju będzie towarzyszyć grającym przez cały czas.

Regularne przypominanie o Blair Witch nie jest przypadkowe. Premiera gry zbliża się naprawdę dużymi krokami. Zaplanowano ją na 30 sierpnia, na PC oraz Xbox One.

Źródło: Bloober Team

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!