• benchmark.pl
 • Gry
 • Świat Dying Light 2 będzie ogromny (i nie ma w tym przesady)
Gry

Świat Dying Light 2 będzie ogromny (i nie ma w tym przesady)

przeczytasz w 1 min.

Dying Light zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji. Zapowiedzi związane z Dying Light 2 dają nadzieje na to, że polski producent również w tym przypadku zjedna sobie sympatię graczy.

Trudno byłoby odchodzić od sprawdzonego już schematu. Dying Light 2 nie będzie znacząco odbiegał od poprzednika, najważniejsze założenia związane z rozgrywką pozostaną bez zmian. Nie znaczy to jednak, że Techland zamierza zaserwować graczom tak zwanego odgrzewanego kotleta. Dying Light 2 ma wprowadzić istotne nowości, lepiej wyglądać, a jednocześnie zaoferować zdecydowanie większe tereny działania. Właśnie ta ostatnia kwestia znalazła się teraz w centrum uwagi.

Świat Dying Light 2 będzie 4x większy

Pawel Rohleder potwierdził w ostatnim wywiadzie pojawiające się już wcześniej doniesienia, iż świat Dying Light 2 będzie aż czterokrotnie większy od terenów, które można było przemierzać w Dying Light. Do poszczególnych lokacji będą prowadzić podejmowane decyzje, nie da sie wykluczyć, iż do poznania wszystkich zakątków Dying Light 2 będzie konieczne ukończenie gry więcej niż raz.

Pół roku do premiery Dying Light 2

Przypomnijmy, że Dying Light 2 ma zadebiutować wiosną 2020 roku, na PC oraz Xbox One i PlayStation 4. Wiele wskazuje na to, że z czasem gra trafi również na PlayStation 5 i nowego Xboxa.

Źródło: NVIDIA GeForce

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  qazwsx1
  -5
  https://tiny.pl/gjgzt Tanie gry plus kod rabatowy BFPICODI kto pierwszy ten leprzy
  • avatar
   stach122
   0
   Fajnie ale z drugiej strony już słyszałem krzykaczy ze nie, źle bo nie chce im sie 2 razy gry przechodzić bo czasu nie mja itd.