Gry

Swobodna eksploracja na nowym materiale z Anthem

przeczytasz w 1 min.

Redakcja IGN ma już okazję do przyglądania się Anthem i nie ma oporów przed tym, aby dzielić się wrażeniami z szerszą publicznością.

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie BioWare znacząco zwiększyło serwowaną nam dawkę materiałów promujących Anthem. Jeśli jednak z rezerwą podchodzicie do treści publikowanych przez producenta to z uwagą rzucicie okiem na najnowszy filmik.

Pochodzi on bowiem z innego źródła. Redakcja IGN ma już okazję do przyglądania się Anthem i nie ma oporów przed tym, aby dzielić się wrażeniami z szerszą publicznością. Tym razem zaprezentowano fragmenty swobodnej eksploracji. Skrywa się to tutaj pod nazwą Ekspedycji i prócz możliwości zwiedzania świata pozwoli na wykonywanie losowych wyzwań, a jednocześnie na zdobywanie cennych łupów.

Co warte podkreślenia, cały czas obserwujemy tutaj grę w wersji alpha. Może być to nieco zastanawiające, ponieważ premiera gry zbliża się coraz większymi krokami.


Anthem zadebiutuje 22 lutego. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Pod koniec stycznia można będzie sprawdzić wersję demo.

Źródło: IGN

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  misiek192
  2
  Piękny świat ale strasznie ubogi w treść, przewiduję max ocenę 6/10
  • avatar
   Szymon331
   0
   Nie widzę tu kszty swobodnej eksploracji.

   Natomiast widzę:
   -Za dużo kolorowych świateł
   -Za wolne poruszanie się (jak na jakiś silnik odrzutowy na plerach)
   -Brak poczucia prędkości nawet spadając z dopalaczem.
   -Nudne starcia z wrogami. W sumie zero strachu, najwyżej podlatujesz do góry i wywalone.
   • avatar
    piotreeeek
    -1
    Kolejny graficzny killer nadciąga na PC.
    • avatar
     loctor
     0
     Drugi gameplay, który oglądam i drugi, który nie wywołuje u mnie jakichkolwiek pozytywnych emocji. Jakieś to wszystko drętwe, chaotyczne i nieczytelne. Grałem kilka lat w Warframe i choć od dawna już nie gram jakoś nie widzę godnego następcy, który nie będzie tylko graficzną wydmuszką robioną wyłącznie po to by wyszarpywać ludziom z portfeli ostatnie centy albo grindfestem obliczonym na to, że kontynuować będą go jeszcze nasze wnuki. Coś czuję, że Anthem będzie po Destiny 1/2 tylko kolejną, kiepską podróbą Warframe. A szkoda.
     • avatar
      Po1nter
      0
      Nie wiem jako wielki fan Mass Effect przewiduję średniaka który poza efektowną grafiką nie reprezentuje sobą nic. Wszystkie te materiały skupiają się na lataniu i jakichś biotycznych atakach bohaterów. Pełno w tym laserów i kolorów. Jak świat będzie równie pusty co w Inkwizycji to jakoś średnio to widzę. Zakup na premierę to na pewno nie będzie. Metro Exodus jednak poleci na pierwszy ogień.
      • avatar
       patol1984
       0
       Czy ostatnio youtube zwiększył kompresje?
       1080p wygląda jak 480p, przecież tego oglądać się nie da