Kino domowe

Odtwarzacz Syabas Popcorn Hour A-400 z zaawansowaną obsługą i obróbką filmów

przeczytasz w 1 min.

Dwurdzeniowy procesor Sigma

Na berlińskich targach IFA 2012 firma Syabas – producent odtwarzaczy multimedialnych i oprogramowania do wielu dostępnych na rynku media tanków – zaprezentował najnowszy model Popcorn Hour A-400.

Urządzenie to najnowsza wersja odtwarzacza multimedialnego z serii popularnych media tanków. W tej odsłonie zastosowano metalową obudowę firmy SilverStone, która zapewni pasywne chłodzenie dla podzespołów zamontowanych wewnątrz.

Popcorn hour a-400 syabas odtwarzacz multimedialny media tank wygląd

Sercem jest dwurdzeniowy procesor Sigma taktowany zegarem 800 MHz z 512 MB pamięci cache. Dodatkowo znajdziemy 512 MB pamięci DDR2 i 256 MB flash.

Wśród nowych funkcji znalazły się między innymi VXP Video Processing, którego zadaniem jest poprawa jakości obrazu poprzez sprzętową korekcję przeplotu, kolorów i skalowanie, a także kilka innych operacji.

Popcorn hour a-400 syabas odtwarzacz multimedialny media tank wygląd

Producent przygotował także oprogramowanie na tablety Apple, a także zapowiedział takowe na system Android, które pozwoli wykorzystać urządzenie nie tylko jako pilota do wygodnej obsługi multimediów, ale także zapewni dostęp do wszystkich zasobów media tanka.

Popcorn hour a-400 syabas odtwarzacz multimedialny media tank wygląd

Poniżej znajdziecie porównanie możliwości nowego chipsetu Popcorna do innych urządzeń.

Popcorn hour a-400 syabas odtwarzacz multimedialny media tank specyfikacja

Odtwarzacz Syabas Popcorn Hour A-400 ma być dostępny w cenie 249 dolarów USA.
 

Więcej o odtwarzaczach multimedialnych i kinie domowym:

Źródło: syabas

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  AndreoKomp
  4
  Ja wole podłączyć pod TV komputer. Chodzi każdy format video oraz materiały w gorszej jakości np. DVD, można polepszyć dodatkowym oprogramowaniem typu PowerDVD, czy TotalMedia Theatre. Do tego w komputerze można zainstalować dowolną kartę muzyczną z wysokiej półki i cieszyć się świetną jakością nie tylko obrazu, ale i dźwięku. Takie rozwiązanie nie tylko posłuży nam do oglądania filmów, ale i słuchania muzyki i to na odtwarzaczu jaki tylko chcemy, a nie jakimś wbudowanym w urządzenie. Jeśli będzie to nowa konfiguracja to i można zagrać w każdą grę. Świetnie się gra na dobrej jakości TV i kinie domowym. 5.1 w grach fps... bajka. Na dodatek tym wszystkich możemy sterować klawiaturą, myszką, padem, pilotem, smartphonem, głosem, gestami w zależności co podłączymy. Internet również możemy przeglądać, choć ze względu na wielkość TV trochę mniej komfortowo.
  Cena tego urządzenia, to praktycznie cena komputera który ze wszystkim co wyżej pisałem sobie poradzi. Ja nie widzę lepszego rozwiązania na chwilę obecną. Filmy, gry, muzyka na kompie pod TV, internet, praca laptop.
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Popcorn-y są bardzo fajne, ich cena już mniej. Niestety wszystko co ma procesory SIGMA jest relatywnie drogie.
   • avatar
    Atak-Snajpera
    0
    Teraz nawet telewizory ze średniej półki mają wbudowanego media-playera więc takie rozwiązania będą tracić racje bytu.