Gry

Szczegóły o Fable III w wersji na PC

przeczytasz w 1 min.

Peter Molyneux, przedstawiciel Lionhead Studios, udzielił informacji na temat pecetowej wersji Fable III. 

Decyzja o stworzeniu edycji na PC zapadła już w momencie rozpoczęcia produkcji nad trzecią częścią Fable. W związku z tym posiadacze „blaszaków” nie zostaną pokrzywdzeni względem konsolowców – nie otrzymają konwersji z Xboksa 360, tylko grę zapewne z podbitą rozdzielczością oraz z interfejsem przystosowanym do tandemu klawiatura i myszka. Molyneux zapewnił, że tytuł ukaże się na obie platformy w tym samym czasie – w IV kwartale 2010.

Edycja kolekcjonerskaFable III, w której skład wejdzie m.in. pudełko stylizowane na książkę czy paczka kart do gry, będzie sprzedawana wyłącznie w wersji konsolowej. Założyciel Lionhead Studios poinformował jednak, że cała cyfrowa zawartość znajdująca się w wersji limitowanej ma być dostępna także dla posiadaczy PC. Drogą elektroniczną rozprowadzane zostaną też w przyszłości wszelkie DLC.

Molyneux dodał jeszcze, że nie będzie możliwa rozgrywka sieciowa pomiędzy platformami, czyli nie ma mowy o powtórce np. z Shadowrun. Niestety, podobnie sprawa ma się z Natalem, który ze względu na swoją specyfikę pojawi się tylko w wydaniu na Xboksa 360.

Na zakończenie podkreślił, że ci, którzy nie ukończyli Fable II, nie powinni czuć się gorsi i nie stracą wiele, gdyż de facto "trójka" jest zupełnie innym doświadczeniem, więc tym samym nie trzeba znać poprzedniej odsłony od podszewki. Mimo wszystko niesmak w ustach pozostaje.

Źródło: uk.pc.ign.com/articles/109/1095277p1.html

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  renholder1987
  0
  zobaczymy co z tego wyjdzie...
  • avatar
   Szymon331
   0
   Nie mieli innego miejsca by zamieścić napisu PC? ; )
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Super.Wyższej jakości tekstury.PC jakościowo znowu górą :)
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Z treści newsa wynika, że talia kart i pudełko na książkę będzie dostępne także w wersji cyfrowej :)
     • avatar
      hideo
      0
      i tak wiadomo że to tylko gadka, gra będzie na pc identyczna jak na xboxie360 tyle że dadzą możliwość ustawienia rozdziałki i dodadzą klawe i myche jakby to był jakiś wielki wyczyn heheh ;) krótko mówiąc prosta szybka i niedroga konwersja z xa na pc, ale dobrze że chociaż będzie na pc :)
      • avatar
       .B.W.
       0
       Nie określono jeszcze, co znajdzie się w tej "cyfrowej zawartości", ale zapewne będą to raczej "grywalne" dodatki, np. w postaci dodatkowej lokacji. ;)

       Napis PC został umieszczony w takim miejscu w formie żartobliwej. :)
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        co się stało, że tak wszyscy nagle "troszczą" o rynek gier na PC..;)
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Mam nadzieje że będzie dłuższa od jedynki