Laptopy

Tablet Apple - fotogaleria

przeczytasz w 2 min.

Mnóstwo witryn internetowych publikuje informacje na temat tabletu Apple. Jak nietrudno się domyślić, graficy przygotowali autorskie wizualizacje urządzenia. Jakie zdjęcie będzie najbardziej przypominać oryginał? Nie mamy swoich faworytów - ocenę pozostawiamy wam. Poniżej znajdziecie większość, jeśli nie wszystkie dotychczasowe propozycje.

iPhone 4G (autor: Orgut Cayli)

Orgut Cayli opracował tablet, który wygląda jak przerośnięty iPhone. Jego zdaniem tablet oferowałby twardy dysk o pojemności od 80 do 120 GB, rozdzielczość 1540 x 480 i wbudowany moduł fotograficzny o rozdzielczości 8 mln pikseli.

Mac Tablet (autor: Isamu Sanada)

Sprzęt podobny do iMaca, ale bez klawiatury. Oferowałby nawet wbudowany napęd optyczny i byłby pełnoprawnym komputerem. Interesujące.

MacBook Plus Tablet (autor: Glenn Derene)

Tablet mogący łatwo współpracować z MacBookiem. Można do niego podłączyć bezprzewodową klawiaturę. Wygląda ciekawie.

"Yet Another Fake Tablet" (autor: Max Vinegar)

Ten tablet miałby bez trudu współpracować z iPodami, co jest dobrym pomysłem. Komputer miałby być bardziej pełnoprawnym pecetem, nie zaś tabletem z ograniczonymi możliwościami (np. sprzętem nadającym się wyłącznie do przeglądania internetu). Podejście godne pochwały.

Apple NetBook (autor: MacFormat)

Propozycja Apple na dostępne na rynku netbooki, czyli... duży iPhone. A raczej komputer wyglądający jak iPhone. Bez wątpienia ciekawa jest stacja dokująca - po podłączeniu sprzęt nie tylko się ładuje, ale mamy także ekran z funkcją pivot. ;-)

MacBook Touch (autor: Tommaso Gecchelin)

Jedna z najciekawszych propozycji - tablet z dwoma ekranami (klawiatura byłaby wyświetlana na drugim wyświetlaczu). Świetny pomysł! Pełna galeria tego konceptu dostępna jest na stronie autora.

MacTab (autor: Yann Le Corroler)

Tablet wyglądający jak przerośnięta cyfrowa ramka - a wszystko właśnie za sprawą... ramki. Tej z tyłu. Do zestawu byłaby dołączana bardzo płaska klawiatura.

MacTouch (autor: TechnoMinds)

Jeden z bardziej interesujących, ale i nierealnych projektów - taki komputer raczej nie powstanie. Apple najprawdopodobniej przygotuje coś bez widocznej na zdjęciu podstawki. No i pozostaje kwestia dziwnego narzędzia umieszczonego przy ekranie...

Apple Tablet (autor: MacLife)

Ciekawy render, powielany przez najwięcej mediów. Wielu internautów uważa nawet, że to zdjęcie przedstawia prawdziwy tablet Apple. Cóż, na pewno jest to przemyślany projekt. Ale czy oryginał? Raczej nie.

Źródło:PC World.com, Inf. własna

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Ten pierwszy mnie po prostu rozwalił hahahahahaha ;)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Ostatni mi się podoba :D
   • avatar
    gogo3000
    0
    pierwszy to odrazu widac ze sie ktos photoshopem bawił...