Gry PlayStation 4

Tak God of War będzie reklamowane w TV

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
21 komentarzy Dyskutuj z nami

Premiera God of War planowana jest na 20 kwietnia. Sony już teraz zdecydowało się rozpocząć kampanię reklamową, co nie mogło obejść się bez dynamicznego spotu.

Wydaje się, że nowe God of War jest grą, która nie wymaga większej rekomendacji. To jeden z najciekawszych tytułów, jakie trafią w tym roku na konsole PlayStation 4 Pro, ale mimo tego Sony zdecydowało, iż graczom przyda się dodatkowa zachęta do zakupu.

W związku z tym przygotowana została reklama telewizyjna. Wprawdzie coraz większe znaczenie odgrywa Internet, ale twórcy i wydawcy nadal nie rezygnują z tego sposobu promowania swoich produkcji. Poniższa reklama God of War pojawi się w pierwszej kolejności w amerykańskiej TV.

Co prezentuje? Nie ma większego sensu omawianie spotu, ponieważ i tak każdy zechce rzucić na niego okiem. Można jednak dodać, że jest widowiskowo i dynamicznie, prym wiodą oczywiście Kratos i Atreus.


Jak przypomina końcówka materiału, premiera God of War zaplanowana została na 20 kwietnia.

Planujecie zakup? Przypominamy, że w sprzedaży wyląduje również PlayStation 4 Pro w barwach God of War.

Źródło: PlayStation

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  daniyal
  Kiedy będzie na PC ? ^^
  15
 • avatar
  Chong-li
  PS4RaceMaster dlaczego już nie piszesz że na komputerach jest piractwo a na Sony nie ma? i dlaczego nie wypowiedziałeś się na temat FF XV które na PC wygląda o niebo lepiej niż na Playstation 4 widzimy wszyscy że i ciebie piecze i zwykły puder do pupci nie pomoże.

  Dlaczego piszesz że każda gra wydana na wyłączność Playstation 4 ma lepsza oprawę audio wizualną niż gry na PC skoro square pokazało nam że konsola playstation 4 jest właśnie ograniczona wizualnie względem komputerów osobistych i udowodnili wszystkim że właśnie gra przeniesiona z Playstation 4 wygląda lepiej na PC i obsługuje nawet textury 8k.

  Czemu mają służyć te twoje prowokacje oprócz wywołania kłótni w komentarzach?

  12
 • avatar
  Konto usunięte
  PS4RaceMaster jak widzimy nie potrafisz odpowiedz na pytania panów wyżej bo tak bardzo cie piecze tyłek do czego i ja się przekonuje że temat Final Fantasy XV omijasz szerokim łukiem.

  Widzimy teraz dokładnie "Ten twój Final z pc to może co najwyżej z pożałowaniem spojrzeć na takiego Uncharted4 czy Horizon ZD w kwestii oprawy"

  Nie zapomnij że ten "nasz" final pokazał się najpierw na konsoli playstation 4 a potem na pc i Pecetowa wersja depcze tą z konsoli w glebę

  "A i pokaż ten swój HDR w grach ech...... szkoda słów :) "

  Final Fantasy 15 na PC posiada HDR i teksturowanie 4k oraz 8k

  Czyli prawda jest taka jakby przenosili wszystkie gry z konsoli Sony to wszystkie by wyglądały na PC lepiej czyli poprostu ps4 jest słabiutka technologicznie na dzisiejsze czasy bo nie można zrobić na niej tak dobrze wizualnie gry jak na kompie o czym pisali nawet twórcy FF XV

  Widzimy również że na temat piractwa na PS4 też milczysz....a tak byłeś zawsze wyszczekany że na konsola nie jest spaczona piraceniem....i co głupio ci teraz co?

  Piecze cie teraz mocniej co?
  11
 • avatar
  Konto usunięte
  .
  5
 • avatar
  ShifteD
  nigdy nie zawiodłem się na God Of War więc i tym razem będzie miodnie
 • avatar
  PayStation4PowerOF18fps
  Chętnie ograłbym na PC. Szkoda że nie będzie :)
  -12
 • avatar
  PS4RaceMaster
  Kolejna perełka audiowizualna only PS4.

  4 rok na rynku Sony miażdży :)
  -19