Gry

Tak (naprawdę dobrze) wygląda nowy System Shock

przeczytasz w 1 min.

Twórcy zaprezentowali materiał wideo, który prezentuje finalny wygląd odświeżonego System Shock. Czy udało się zachować klimat oryginału?

Wydany w 1994 roku System Shock to jedna z gier, które przez wielu określane są mianem kultowych. Wszystko wskazuje na to, że nowa wersja ma się coraz lepiej i powoli będziemy przybliżać się do premiery.

Wszystko zaczęło się od udanej kampanii w serwisie Kickstarter. Dzięki zebranym funduszom Nightdive Studios rozpoczęło prace od razu zapewniając, że przygotuje coś więcej niż remaster. Problem w tym, że w pewnym momencie prace zostały wstrzymane, nieco zmieniono koncepcję całego projektu i jednocześnie przesunięto premierę na 2020 rok. Od tego czasu jest jednak tylko lepiej czego najświeższy dowód właśnie ujrzał światło dzienne.

Mowa o materiale wideo, który prezentuje finalny wygląd gry. Dosłownie, ponieważ nanoszone będą jeszcze poprawki, ale nie w zakresie oprawy graficznej.


Jak Wam się podoba? Pamiętacie oryginał? Udało się zachować jego klimat? Przypominamy, iż nowy System Shock zmierza na komputery osobiste (z systemami Windows, Linux i macOS) oraz konsole Xbox OnePlayStation 4.

Źródło: Nightdive Studios

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  czorcik696
  1
  Coś pięknego. Klimat, klimat i jeszcze raz klimat.
  • avatar
   r_e_s_e_t
   1
   Wygląda jak proceduralnie wygenerowane skrzyżowanie łodzi podwodnej ze średniowiecznym zamkiem i +500 na niebieskie światełka. W ogóle nie oddaje klimatu oryginału, a koncepcja artystyczna jest niespójnym zlepkiem niepowiązanych pomysłów.
   • avatar
    levusek1992
    -2
    I niech ktoś mi powie, że ten RT tak potrzebny. Przecież to się niczym nie różni