Filmy / seriale / VOD

Tak powstawała scena otwierająca serial Wiedźmin od Netflix

przeczytasz w 1 min.

Na nowe odcinki Wiedźmin od Netflix trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Twórcy zdecydowali się jednak zaprezentować materiał, na który wielu fanów serialu zapewne zechce rzucić okiem.

Kulisty walki z kikimorą w Wiedźmin od Netflix

Nieoglądający jeszcze serialu, ale mający to w planach, nie powinni dopatrywać się tutaj spoilerów. Twórcy Wiedźmin od Netflix przybliżyli przebieg prac nad pierwszą walką pokazaną w serialu, którą wykorzystywano też na licznych materiałach graficznych czy zwiastunach przed premierą. Chodzi o starcie głównego bohatera z kikimorą, które na pamięć znają z kolei fani serialu.

Nie jest to szczególnie sympatyczna bestia w wiedźmińskim świecie i jak się okazuje sporym wyzwaniem było również przygotowanie tej sceny. Vladimir Furdik odpowiadający za choreografię walk nie ukrywa, że cała jego ekipa musiała włożyć w nią wiele pracy. Kilka ujęć zza kulis dobrze obrazuje i wysiłek twórców i ich pomysłowość.

Oczekiwanie na drugi sezon Wiedźmin od Netflix może się wydłużyć

Jak zapewne część z Was wie, Netflix od razu opublikował cały pierwszy sezon serialu. Wiele powiedziano już o jego bardzo ciepłym przyjęciu.

Nie jest też tajemnicą, że rozpoczęły się prace nad drugim sezonem serialu, którego premierę zaplanowano wstępnie na 2021 rok. Problem w tym, że ostatnio prace zostały zawieszone z powodu pandemii koronawirusa. Trudno w tym momencie stwierdzić, kiedy zostaną wznowione i jakie ostatecznie skutki będzie miał trwający przestój. Czarny scenariusz zakłada oczywiście opóźnienie premiery.

Źródło: Netflix

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    steelek
    1
    lepiej by sie skupili na walce z renfri bo ta byla duzo lepsza i podobno nie wyszla spod reki Vlada Furdika.