Gry

Tak wyglądają zmagania w V-RALLY 4

przeczytasz w 1 min.

Ostatnie materiały wideo pokazują nam, czego można się spodziewać po etapach w Malezji oraz Kenii. Wedle zapowiedzi, zabawa w V-RALLY 4 będzie wymagająca.

Twórcy V-RALLY 4 pokazali już sporo zwiastunów promujących grę. Gorzej było z fragmentami rozgrywki, ale ostatnio się to zmieniło.

Dzięki temu sympatycy gier rajdowych mają okazję zobaczyć, jak wygląda tutaj zabawa. A ta, przynajmniej wedle zapowiedzi, będzie wymagająca. Zwłaszcza na trudnych trasach.

Do tych zaliczać mają się zaprezentowane etapy w Malezji oraz Kenii. Stanowią one dobry przykład tego, jak różnorodne będą tutaj zmagania. W pierwszym przypadku mowa o rywalizacji w deszczu, drugi etap to już jazda przez pustynię.


 


Przypomnijmy, iż V-RALLY 4 zadebiutuje we wrześniu. Gra zmierza na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. W późniejszym czasie trafić ma także na Nintendo Switch.

Źródło: Bigben Games

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Diuran
  3
  Ja do tej pory pogrywam w Richard Burns Rally ta gra jest mega.
  • avatar
   raffal81
   2
   Wygląda jak RALLY z 2000 roku :D
   • avatar
    Bartek5035
    1
    po gameplayach stwierdziłem, że gdzieś to już widziałem... i doszedłem do wniosku że...
    przecież to durna kontynuacja WRC.. zresztą ten sam producent.. Kylotonn... serio nie spodziewajcie się po tej grze czegoś super.. nie mają już praw do WRC to robią v-rally...
    • avatar
     xbk123
     0
     Nie powinno być problemów z wydajnością na smartfonach.
     • avatar
      RaaKoo
      0
      Słabo zachęcająco, nic nowego