Gry komputerowe

Nowy Talisman w świecie Warhammer 40,000

przeczytasz w 1 min.

Czy małżeństwo tej niezwykle wciągającej, choć niezbyt skomplikowanej planszówki z jednym z najwspanialszych uniwersów w świecie gier będzie udane?

Talisman: The Horus Heresy

Talisman lub jak kto woli: Magia i Miecz to dobrze znana marka miłośnikom planszówek. W 2014 roku studio Nomad Games zaserwowało jej cyfrową wersję i teraz dowiadujemy się, że zamierza nadal iść w tym kierunku. Dlatego też już w przyszłym miesiącu na rynku zadebiutuje Talisman: The Horus Heresy.

Talisman: The Horus Heresy połączy mechanikę Magii i Miecza z elementami uniwersum Warhammer 40,000, przenosząc zabawę do 31 Millennium. Maksymalnie czterech graczy będzie miało okazję pokierować poczynaniami lojalistów lub zdrajców oraz jedną z osiemnastu dostępnych dywizji Space Marines.  

Czy małżeństwo tej niezwykle wciągającej, choć niezbyt skomplikowanej planszówki z jednym z najwspanialszych uniwersów w świecie gier będzie udane? Być może w wyrobieniu pierwszego zdania na ten temat pomoże wam pierwszy zwiastun – oto i on:

Premiera gry Talisman: The Horus Heresy planowana jest na tegoroczny luty. Platformami docelowymi są komputery osobiste z systemami Windows i Mac.

Źródło: VG247

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  "Czy małżeństwo tej niezwykle wciągającej, choć niezbyt skomplikowanej planszówki z jednym z najwspanialszych uniwersów w świecie gier będzie udane?" - Przyznam że talizman głównie polega na szczęściu, ale z której strony jest "niezbyt skomplikowany"? Posiadam wersje na steam ze wszystkimi dodatkami i z każdym dodatkiem gra staje się coraz bardziej skomplikowana. Chyba że autor miał na myśli samą podstawkę wtedy naprawdę gra nie jest zbyt skomplikowana(gdyż nie ma aż tak wielu różnych sposobów wygrania rozgrywki). Choć i tak wątpię żeby ktoś grający pierwszy raz był w stanie ogarnąć ją tak szybko jak inne planszówki.
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Dobrze znana z bycia najgorsza z popularnych planszowek :) Poza tym juz jest talisman w universum W40k i nazywa sie Relic.