Gry na konsole

Wielka wyprzedaż dla posiadaczy Xboksów - kilkaset tytułów w obniżonych cenach

przeczytasz w 1 min.

Od 19 do 30 lipca trwa wielka wyprzedaż Ultimate Game Sale w sklepie Microsoftu. Za zdecydowanie mniejsze pieniądze można kupić nowsze i starsze gry na Xbox One lub Xbox 360 – nieraz za połowę ceny albo i mniej.

Lepszej okazji, by kupić najlepsze gry na Xbox One i Xbox 360, może w najbliższym czasie nie być. Wystartowała wyprzedaż Ultimate Game Sale, w ramach której przecenionych zostało kilkaset tytułów  – niektóre nawet o 75% (lub 85% jeśli macie opłacony abonament Live Gold).

Wyprzedaż obejmuje zarówno nowe, jak i nieco starsze tytuły. Można kupić na przykład Titanfall 2 w edycji Ultimate za 39,50 zł, Forza Motorsport 7 i NBA 2K18 za około 125 zł, Assassin’s Creed: Origins i Call of Duty: WWII za około 170 zł czy też PUBG, BioShock: The Collection, Dark Souls III lub FIFA 18 za niecałą stówkę. 

To jeszcze nie koniec atrakcji przygotowanych przez Microsoft. Dodatkowo bowiem osoby, które nie korzystały jeszcze z Xbox Live Gold lub programu Xbox Game Pass, mogą kupić abonament w bardzo atrakcyjnych cenach:

 • Xbox Live Gold na 3 miesiące: 31 zł
 • Xbox Live Gold na 12 miesięcy: 166 zł
 • Xbox Game Pass na 3 miesiące: 29 zł

Wyprzedaż Xbox Game Sale potrwa do 30 lipca.

Źródło: Xbox Polska

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  hollow_
  2
  "Assassin’s Creed: Origins i Call of Duty: WWII za około 170 zł" w "PROMOCJI". Toż to kufa o pomstę woła. Gdzie te czasy, że za taką cenę, często niższą, kupowało się hity w dniu premiery? Gracze sami do tego doprowadzili. Wincy preorderów, DLC, season pass'ów, mikropłatności i innych shit'ów i klaskania jak zamiast hita dostaje się zabugowanego shit'a albo jego połowę a dzisiaj już nawet ćwiartkę czasami, a za resztę zawartości trzeba osobno płacić. Idę się napić bo nie zniesę...
  • avatar
   Yamaraj6
   0
   Jestem ciekawy czy jest to przypadek czy bezpośrednia odpowiedź na PlayStation Hits.
   • avatar
    krzychopata
    0
    Xbox zawsze będzie lepszy od Playstation Fail!!!