Akcesoria AGD

Nianie zobaczą wszystko, a waga odliczy kocyk. Technologie do opieki nad dziećmi

przeczytasz w 2 min.

Technologie mogą pomóc w opiece nad dziećmi. TrueLife wtrąca swoje trzy grosze w tej kwestii.

Firma poleca elektroniczne nianie NannyCam R7 Dual Smart i NannyCam R3 oraz inteligentną wagę Baby Scale B5 BT. Oto szczegóły na ich temat.

NannyCam R7

Niania NannyCam R7 z szerokokątnym obiektywem i kamerą 360° umożliwia monitorowanie każdego zakątka pokoju i przekazuje obraz w rozdzielczości 2K do 5-calowej jednostki LCD lub telefonu.

Elektroniczna niania

Dzięki funkcji TrueLife SmartTrack urządzenie może automatycznie śledzić ruch dziecka i obracać się za nim, co może okazać się pomocne również w przypadku starszych lub bardziej aktywnych pociech.

Kamera posiada funkcję TrueLife SmartCare, która ostrzega przed ruchem lub dźwiękiem, wykrywa zmiany temperatury i wilgotności oraz reaguje na płacz. A gdy się ściemni, automatycznie włącza nocny widok. NannyCam R7 puszcza kołyski i naśladuje dźwięki bicia serca, co wspomaga spokojny sen dziecka.

Natomiast funkcja dwukierunkowej komunikacji pozwala na bycie z pociechą w ciągłym kontakcie oraz uspokajanie jej własnym głosem.

TrueLife NannyCam R3

Niania TrueLife NannyCam R3 łatwo łączy się z telefonem komórkowym i polskojęzyczną aplikacją TrueLife Smart. Dzięki niemu można monitorować miejsce, w którym dziecko, poprzez wi-fi. Urządzenie wykrywa ruch, dźwięk, zmianę temperatury i ostrzega, gdy dzieje się coś niezwykłego. Obraz jest nagrywany w jakości Full HD 24/7 bezpośrednio na kartę SD.

Waga niemowlęcia TrueLife BabyScale B5 BT

Urządzenie pomaga monitorować rozwój dziecka od urodzenia do osiągnięcia wagi 20 kg z dokładnością do 5 g. Dzięki funkcji TARE, która dostępna jest w wagach kuchennych, można zważyć dziecko nawet w ubraniu lub w kocyku, ponieważ waga "opakowania" jest automatycznie odliczana.

Waga TrueLife

Sprzęt posiada funkcję HOLD, która działa w dwóch trybach: automatycznym i ręcznym. Pierwszy uruchamia się samodzielnie i wyświetla wagę dziecka w momencie, gdy porusza się ono najmniej. Ważenie w drugim trybie odbywa się przy użyciu przycisku HOLD.

Do tej pory rodzice mieli problem z przesuwaniem się wag. TrueLife zapewnia, że rozwiązał ten problem, montując gumowe nóżki.

Baterie urządzenia BabyScale B5 BT wytrzymują do 400 pomiarów. Waga ma funkcję automatycznego wyłączania po dwóch minutach. Dane pomiarowe są wyświetlane na dużym wyświetlaczu LED, a urządzenie współpracuje z aplikacją mobilną, która umożliwia monitorowanie wzrostu i rozwoju dziecka.

źródło: materiały prasowe

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kazitut
  2
  czyli restrukturyzacja w załodze klanu ?
  • avatar
   piomiq
   2
   "waga "opakowania" jest automatycznie odliczana."
   ciekawe na skąd bierze wagę "opakowania". Zapewne uśrednia, zatem wynik jest przekłamany. Ciuszki i/lub pieluszka może mieć rózną wagę zależnie od zawartości i materiału z którego jest to zrobione.
   Nie przekonuje mnie ta funkcja.
   • avatar
    rybak
    1
    Może tak jakiś test byście zrobili a nie tylko przepisywali teksty marketingowe ? Nazwa portalu to czegoś chyba, choć trochę, zobowiązuje. ( tak, wiem , oszukuję się ).
    Co mi po widoku 360 stopni jak to prawie nie jest przydatne do niczego. Liczy się czy kamera może efektywnie patrzeć w dół bo wtedy można ją ustawić blisko łóżeczka czy idealnie nad łóżeczkiem bo inaczej rama łóżeczka zasłania widok. Ja musiałem swoją postawić podstawką do góry bo inaczej widok był zasłonięty, dobrze że pomyśleli o opcji odwracania obrazu.
    Uspokajanie własnym głosem...haha. Zwykle te kamery produkują dźwięk który raczej swoją jakością przestrasza niż uspokaja. Nadaje się do pobudki a nie do usypiania.
    • avatar
     BasiaGru
     0
     Technologia idzie na przód. My mieliśmy zwykłą nianie bez kamery. Ochraniacz na łóżeczko sensillo chronił głowę przed uderzeniem i gruszka do nosa. Dziecko rosło jak należy i nic się z nim nie działo.