Internet

Telekomunikacja Polska na pomarańczowo

przeczytasz w 1 min.

Niedawno pisaliśmy o planach poszerzenia możliwości usługi Neostrada przy wykorzystaniu sieci hot-spotów firmy Orange. Dzisiaj ze stron Gazety Wyborczej dowiedzieć możemy się o kolejnych zmianach jakie planuje największa w Polsce firma telekomunikacyjna. Okazuje się, że już niebawem, usługi sieciowe jak i biznesowe nie będą już firmowane logo „tp”. Zmiany związane są z podpisaniem umowy pomiędzy TP SA, a Orange, na mocy której w przeciągu najbliższych miesięcy Telekomunikacja zacznie sprzedawać swoje usługi w ramach marki Orange.

Jak twierdzi przedstawiciel TP, zmiany pozwolą na wprowadzenie ciekawszych usług opierających się na nowych technologiach. Już teraz wiadomo, że możliwość sprzedaży usług pod szyldem Orange, będzie dla Telekomunikacji bardzo kosztowna. Miejmy jednak nadzieję, że zmiana nie będzie tylko kwestią kosmetyczną, a polscy użytkownicy sieci otrzymają ciekawsze oferty. TP będzie mogła firmować swoje usługi pod nazwą Orange przez najbliższe 10 lat. Później umowa musi zostać odnowiona ale to zależy już tylko od efektów poczynionych zmian.

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  hmm kolejne oficjalne i pelnoprawne wypompowanie kupy kasy z Polski, podobnie jak to bylo z idea :-/

  Juz raz to mialo miejsce:
  Wlascicielem ptk centertel (Idea) byla TP S.A. -> wlascicielem tepsy byl France Telecom -> wlascicielem Orange byl France Telecom. Jak zatem widac FT zmusil PTK Centertel do zmiany loga na Orange kazac placic polskiej firmie gruba kase za logo orange - ktorego sam byl wlascicielem. Przeprowadzono wiec w pelni legalne wypompowanie kasy z Polski do Francji aby pomoc kiepsko sie trzymajacemy FT

  Teraz jak widac bedzie podobnie, widac FT potrzebuje kasy wiec nakazuja tepsie sprzedaz netu pod marka orange, czyli kaza sobie samemu zaplacic za nic O_o

  I w taki wlasnie sposob okrada sie nasz kraj :-/
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   mimo wszystko zmiana marki GTP na inną, tutaj Orange, może znacząco pomóc firmie. jak dla mnie to Orange lepiej brzmi niż wysłużona marka TP SA, z którą wiąże się w wielu przypadkach kiepska renoma, niezadowolenie klientów (na szczęście już coraz niższy procent), oraz historia, która, przyznajmy się szczerze, nie przedstawia się zbyt kolorowo... zmiana marki może mieć dobry wpływ na pracowników, sam to widzę po załodze z którą pracuję. no ale czas pokaże czy decyzja była słuszna.
   • avatar
    Krystian
    0
    czy w takim razie neostrada = orange freedom?