Gry

The Crew 2 rozbudowane o Demolition Derby

przeczytasz w 1 min.

To nowy tryb rozgrywki, w którym rywalizacja toczy się przede wszystkim wokół demolki. Wprowadziła go do gry darmowa aktualizacja.

Sięgnęliście po The Crew 2? Trzeba przyznać, że po premierze gry nie mówiło się o nie za wiele, ale twórcy dali ostatnio powód do zmiany takiego stanu rzeczy.

Gra wzbogaciła się o dużą aktualizację, w której na pierwszy plan wysuwa się Demolition Derby. To nowy tryb rozgrywki, w którym rywalizacja toczy się przede wszystkim wokół demolki. Przeznaczono go dla ośmiu graczy, niebezpieczeństwa czaić będą się również na przygotowanych arenach.

„Rozwalaj przeciwników, unikając jednocześnie niebezpieczeństw, jak choćby zmiażdżenie przez windę, rękawica bokserska na sprężynie czy inne samochody. Premie, takie jak naprawy samochodu lub dodatkowe obrażenia zadawane przeciwnikom, jeszcze bardziej podkręcą rywalizację!”

Skoro mowa o dużej aktualizacji to nie mogło zabraknąć innych elementów. Spodziewać można się też trybu PVP, a także 14 nowych pojazdów i wielu nowych aktywności.


Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    sabaru
    1
    Jakoś nie ciągnie mnie do tej gry. Nie podoba mi się ten styl który obrali. Poprzedniej wersji to wszystko jakoś ładniej wyglądało. Odnoszę jeszcze wrażenie że w tej części grafika jest gorsza.