• benchmark.pl
 • Gry
 • The Evil Within z bardzo niebezpiecznym światem - nowy zwiastun gry
Gry

The Evil Within z bardzo niebezpiecznym światem - nowy zwiastun gry

przeczytasz w 1 min.

Wedle zapowiedzi, wykreowany przez twórców świat jest tak samo przerażający, jak potwory, które będziemy w nim spotykać.

The Evil Within gra

Do premiery The Evil Within można zacząć odliczać już godziny. Na ostatniej prostej przed rynkowym debiutem gry producent oraz wydawca przypuścili sporą ofensywę i systematycznie raczą nas nowymi materiałami.

Po raz kolejny próbuje się udowodnić nam, że omawiana gra będzie stuprocentowym przedstawicielem gatunku survival horror. Do tej pory najwięcej mówiło się jednak o przeciwnikach podczas gdy tym razem zdecydowano się opowiedzieć nieco o świecie gry.

Również w tym przypadku nie należy spodziewać się jednak niczego przyjemnego. Wedle zapowiedzi, wykreowany przez twórców świat jest tak samo przerażający, jak potwory, które będziemy w nim spotykać.

"Wypaczona rzeczywistość The Evil Within zawiera zmieniające się otoczenie, które jest tak samo straszne, jak spotykane tam potwory. Eksploracja przerażającego świata niesie za sobą nagrody, ale bądźcie ostrzeżeni... napotkacie w nim ogrom pułapek stanowiących cienką linię między życiem a śmiercią. Najnowszy film, „Świat wewnętrzny”, zapewni przedsmak tego, co czeka na was w The Evil Within."


Przypomnijmy, iż premiera The Evil Within planowana jest na 14 października. Gra dostępna będzie w wersji na PC, a także na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 oraz PlayStation 4Xbox One.

Źródło: youtube, shopto

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Hedrox
  7
  Oczywiście na PC max 30FPS z paskami na górze i dole ekranu przy przynajmniej 4rdzeniowym procesorze. Bo konsole "NEXTGENY" słabe.
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   usuwanie komentarzy widzę na porządku dziennym ;P
   • avatar
    SoulRak3r
    0
    Bardzo dziwią mnie wysokie wymagania wersji PC skoro to będzie chodzić na starych plastikach.
    • avatar
     RafiXll
     0
     spoko pewnie i tak da się zdjąć cap na 30 fps nie to co na gównianych konsolach....
     • avatar
      MaxDamageDA
      -2
      Tekstury jak 10 lat temu. Absolutnie zero postępu.

      Jeśli klimat tego nie ratuje to nawet nie chce mi się sciągac...