Gry

Thief doczeka się kontynuacji?

przeczytasz w 1 min.

W ostatnim wywiadzie kwestię tę poruszył Daniel Windfeld Schmidt, główny projektant poziomów w grze Thief.

Thief gra kontynuacja

Thief dopiero co pojawił się w Ameryce Północnej, a nie zawitał jeszcze do Polski, ale mimo tego twórcy gry już teraz zabierają głos w sprawie jego kontynuacji. Jakie mamy na nią szanse?

W ostatnim wywiadzie kwestię tę poruszył Daniel Windfeld Schmidt, główny projektant poziomów w grze Thief. Wprawdzie nie udzielił on jednoznacznej odpowiedzi, ale wydaje się, że kontynuacja jest bardzo możliwa. Wydaje się, że jedyną przeszkodą mogłoby być tutaj bardzo złe przyjęcie debiutującego właśnie tytułu.

"Nic nie jest jeszcze ustalone, ale jesteśmy bardzo ciekawi tego, jak ludzie zareagują na naszą grę. Zbudowaliśmy naprawdę duże uniwersum wokół pierwszej gry, ma ono wiele poziomów i śmiało możemy mówić, że świat jest naprawdę głęboki. Dzięki temu istnieje wiele możliwości ku temu, aby pójść z tym dalej."

Pierwsze oceny gry Thief nie są rewelacyjne, ale też nie należy uznawać ich za szczególnie tragiczne. Wydaje się, że tytuł ten i tak sprzeda się dobrze, tym bardziej, że aktualnie nie ma on wielu konkurentów. Głośnych premier w najbliższych tygodniach będziemy mieli jak na lekarstwo. Gry broni również Daniel Windfeld Schmidt.

"Pierwszy Thief jest naprawdę wyjątkowy w swojej mentalności. Kiedy się pojawił był świeży, zupełnie różny od wszystkich innych gier tego czasu, które były bardzo schematyczne, podobne do siebie. Myślę, że mamy tę samą sytuację teraz, na konsolach nowej generacji. Nie ma gry, która jest taka jak Thief."

Przypominamy, iż polska premiera gry Thief zaplanowana została na 28 lutego 2014 roku. Będzie ona dostępna w wersji na PC oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360, a także PlayStation 4Xbox One.

Źródło: vg247, edge-online

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  alb3rt
  9
  Na konsolach nowej generacji jest w ogóle niewiele gier więc nic dziwnego, że nie ma takiej jak thief.
  • avatar
   Antiax
   2
   Grałem u znajomego w biurze (pracuje w GameStopie) około 4,5 h i na forum dłużej rozpisałem się, ale gra nie zachwyca, ba nawet nie zadowala. Oczekiwałem czegoś lepszego, ale to co zobaczyłem naprawdę zawiodło moje oczekiwania, a nie oczekiwałem czegoś rewelacyjnego. Moja ocena to 5,5/10.
   • avatar
    Fiona
    1
    Chciałam kupić ta grę - miała być super - lubiłam ta serię....

    Ale skoro czytam coraz więcej opinii iż to bardzo, bardzo średnia produkcja dam sobie na przeczekanie, aż nie ujrzę na własne oczy...

    Kolejna zapowiedź cudu który się okazał...............
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Nowy Thief to tunelowy crap ktory prowadzi nas za raczke. Inaczej tego nie mozna podsumowac.

     Dishonored gameplayowo bylo duzo lepsze.
     • avatar
      falconkiller123662
      0
      ok ja już trochę pograłem no i nie rozumiem was !
      nie zooptymalizowany ? serio na i5 3570k stock i gtx 760 oraz 16gb na ultra bez ssao około 70 fps. Gra ciekawa fajnie zrobione skradanie !
      • avatar
       Konto usunięte
       -3
       Thief należy do serii. Co w tym dziwnego, że wydadzą za jakiś czas kolejną część. To tak jakby napisać, że Call of Duty doczeka się kontynuacji.
       • avatar
        -AKATSUKI-
        -4
        10 min i polecialo do kosza, straszna kaszana
        • avatar
         Konto usunięte
         -6
         Nie dosc, ze slaba gre wydali z tragiczna optymalizacja przy sredniej grafice to juz zaczynaja o kolejnej czesci mowic.
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Ktoś tu zmyśla, że Thief nie pojawił się w Polsce :) Ja już przechodzę Thief'a - Steam już go udostępnił. Ktoś wie co jest przyczyną tego, że oficjalna premiera nie jest równocześnie na całym świecie? Po co opóźniać to o kilka dni, skoro Steam już to ma? Bezsens totalny.
          • avatar
           lschabol
           0
           Zawsze się tak zaczyna pisać zaraz po premierze, gdy gra lub film okazuje się rozczarowaniem aby poprawić sprzedasz, ostatnio taki przypadek pamiętam przy filme zielona latarnia, klapa totalna a ci pisze ze może będzie kontynuacja ehe..