Gry komputerowe

This War of Mine wzbogaciło się o nową historię

przeczytasz w 1 min.

Father's Promise przedstawia historię powstałą na bazie słuchowiska Łukasza Orbitowskiego.

This War of Mine to jedna z najlepszych polskich gier. Zadebiutowała dokładnie 3 lata temu, ale twórcy cały czas o niej pamiętają. Właśnie pojawił się nowy dodatek - Father's Promise.

Czego oczekiwać? Najważniejszy wydaje się fakt, iż mowa tutaj o dodatku opowiadającym kolejną historię, powstałą na bazie słuchowiska Łukasza Orbitowskiego. Gracze poznają tu losy Adama, który zrobi wszystko, aby uchronić swoje dziecko przed koszmarem wojny i wydostać się z oblężonego miasta.

„Wciel się w postać Adama – ojca, który próbuje uchronić córkę przed koszmarem wojny i uciec z oblężonego miasta. Podążaj ich śladem i poznaj historię o miłości, nienawiści i stracie – emocjach, które odczuwamy w najmroczniejszych chwilach.”

Specjalnie dla Father's Promise przygotowane zostały 4 nowe lokacje, 5 znanych już z podstawowej wersji gry przeprojektowano. Mechanika rozgrywki wzbogaciła się o system dialogów i szukania wskazówek.


Dodatek jest wprawdzie płatny, ale nie należy obawiać się dużego wydatku. Można kupić go na Steam za 6,99 zł. Warto dodać, że Father's Promise to wstęp do serii This War of Mine: Stories. Następne rozdziały pojawią się w 2018 roku.

Źródło: 11 bit studios

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    SzamboRambo
    2
    Bardzo fajnie, że takie gry są wspierane. Niby mały dodatek, ale pokazuje, że nie wszystkie firmy mają wyje.... na ludzi. Oby tak dalej i czekam z nie cierpliwością na kolejne historie.