Gry

THQ Nordic nabyło prawa do marki Carmageddon

przeczytasz w 1 min.

Historia serii Carmageddon sięga 1997 roku. Przez lata doczekaliśmy się kilku odsłon, THQ Nordic daje nadzieje na kolejną.

Need for Speed? Forza? Nuda. Na myśl o grach wyścigowych wielu graczy z uśmiechem przypomina sobie serię Carmageddon. Pojawiła się nadzieja, że za jakiś czas będą mieli okazję do zabawy z kolejnym tytułem.

Firma THQ Nordic pochwaliła się nabyciem praw do marki Carmageddon. Wydany komunikat jest niestety na tyle krótki i lakoniczny, że nie dowiadujemy się z niego niczego więcej. Tego typu sytuacje zawsze budzą nadzieje na nową grę. Trzeba mieć jednak na względzie, że THQ Nordic w ostatnim czasie dokonało kilku podobnych przejęć i trudno przypuszczać, którymi markami zechce zająć się w pierwszej kolejności.

Historia serii Carmageddon sięga 1997 roku. Ostatnia odsłona, Carmageddon: Max Damage, zadebiutowała z kolei w 2016 roku. Przez lata nie zmieniały się kontrowersyjne założenia dotyczące rozgrywki, w której poza samym ściganiem się znacznie odgrywało masakrowanie przechodniów.


Źródło: thqnordic, Carmageddon

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Cacek93
  2
  Jedyneczka do tej pory jest niesamowicie grywalna. Do tego remaster na androida świetnie nadaję się do odstresowania w podróży.
  • avatar
   tasioros
   2
   Jest to dobra wiadomość, może w końcu zrobią coś nowego i porządnego. Na początek może byc nawet remake pierwszej cześci.
   Pamiętam jak grało się w demo na święta z kuzynostwem. Wystarczyło w pliku konfiguracyjnym (tekstowym) usunąć, bodajże 5-minutowy limit czasowy, i można było grać do woli. Tzn. nadal trzeba było rozjeżdżać wszystko co się dało, ale ile sobie gracz nabił, tyle jeździł.
   • avatar
    MaxDamageDA
    1
    Wychowałem się na Carmageddonie. Każda wiadomość na temat tej gry mnie cieszy :D

    Najnowsza odsłona po wszystkich łatkach jest całkiem dobra, ale jedynka to jest to!
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Czekam na remastera 2 części z zombiakami :D ahh to były piękne czasy :)
     • avatar
      immpyrc
      0
      Ta gra to jest po prostu patologia
      Szkoda słów nawet na coś takiego